محمدیان: نه تنها برای پسرم که برای همه کشتی گیران استرس داشتم، به محمدحسین گفتم نباید هیچ حریفی را دست کم بگیرد

به گزارش وبلاگ طفره، رئیس هیئت کشتی مازندران گفت که در مسابقات گزینشی آسیایی نه تنها برای پسر خودش که برای همه کشتی گیران اعزامی استرس داشته است.

محمدیان: نه تنها برای پسرم که برای همه کشتی گیران استرس داشتم، به محمدحسین گفتم نباید هیچ حریفی را دست کم بگیرد

عسکری محمدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ طفره در خصوص کامل شدن سهمیه های کشتی آزاد در المپیک توکیو در مسابقات گزینشی قزاقستان گفت: به همه مردم تبریک می گویم. به اسم یک فرد المپیکی خیلی خرسند هستم که تیم ملی کشتی آزاد سهمیه اش برای حضور در المپیک پیش رو کامل شد.

وی ادامه داد: ما همیشه در المپیک ها، از دوران آقا تختی گرفته تا همین امروز همیشه در کشتی مدعی بوده و صاحب مدال و افتخار شده ایم. حالا هم امیدوار هستم با توجه به اینکه سهمیه های آزاد تکمیل شد، شش نفری که برای حضور در المپیک انتخاب می شوند، مدال های خوبی برای مردم عزیزی که عاشقانه کشتی را دوست دارند، به ارمغان بیاورند.

محمدیان در خصوص موفقیت سه کشتی گیر مازندرانی در کسب سهمیه المپیک توضیح داد: این سه نفر با همه توان شان کشتی گرفتند تا به سهمیه المپیک برسند. ان شاءالله که همه بچه ها در المپیک هم برترین عملکرد را داشته باشند.

دارنده دو مدال نقره المپیک با اشاره به پسرش که نماینده وزن 97 کیلوی ایران در این رقابت ها بود، گفت: محمدحسین بعد از کشتی زنگ زد و پرسید بابا استرس داشتی؟ من نه تنها برای او بلکه برای امیرمحمد یزدانی، یونس امامی، محمدرضا گرایی، حسین نوری و محمدهادی ساروی هم استرس داشتم. در خصوص چهار امتیازی هم که محمدحسین در این رقابت ها از دست داد، بار دیگر گوشزد کردم که هیچ حریفی را نباید دست کم بگیرد.

رئیس هیئت کشتی مازندران در سرانجام تأکید کرد: برای اینکه کشتی سهمیه هایش را بگیرد، کادر فنی تیم های ملی، فدراسیون کشتی و همه ارکان کشتی کوشش کردند و بچه ها هم این همه در اردو بودند. آرزو می کنم در المپیک هم بتوانیم مدال های خوش رنگ بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدیان: نه تنها برای پسرم که برای همه کشتی گیران استرس داشتم، به محمدحسین گفتم نباید هیچ حریفی را دست کم بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدیان: نه تنها برای پسرم که برای همه کشتی گیران استرس داشتم، به محمدحسین گفتم نباید هیچ حریفی را دست کم بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید