محمد مویدی سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران شد

به گزارش وبلاگ طفره، خبرگزاری خبرنگاران- با حکم شهردار تهران ، محمد مویدی سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران شد.

محمد مویدی سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران شد

محمد مویدی که از پرسنل شهرداری تهران است ، پیش از این انتصاب به عنوان شهردار ناحیه 3 منطقه 20 مشغول به خدمت بوده است و بیش از 11 سال سابقه خدمت در شهرداری تهران دارد.

سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در مراسم معارفه اش که با حضور حسین زینلیان مشاور معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار گردید، با اشاره به سابقه درخشان این شرکت در توسعه و ساخت و سازهای فرهنگی، گفت: باید با کوشش همکاران و جامعه متخصصان این مجموعه را به اوج درخشان خود بازگردانیم تا همچنان این شرکت مجموعه ای پیشرو و پیشتاز در توسعه ، ساخت و تجهیز فضاها و فعالیت های فرهنگی باشد.

وی ادامه داد: با رویکرد تازه مدیریت شهری در حوزه فرهنگی می توانیم بار دیگر با استفاده از ظرفیت و پتاسیل مجموعه توسعه فضاهای فرهنگی ، این مجموعه را دوباره به جایگاه خود بازگردانده و ثابت کنیم توسعه فضاهای فرهنگی در کلانشهر تهران با برند این شرکت همراه است.

مویدی از نگاه فرهنگی و حمایتگرانه در مدیریت شهری تازه تشکر کرد و اضافه کرد: این امر به ما یاری می نماید تا با اعتماد بیشتری در جهت ایجاد تحول در شرکت توسعه فضاهای فرهنگی گام برداریم و منشا تحولات بزرگی در حوزه فرهنگی در کلانشهر تهران باشیم.

سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه فضاهای فرهنگی در خاتمه گفت: امیدوارم از آنجایی که فردی از بدنه شهرداری تهران در این جایگاه قرار گرفته است با یاری نیروهای تخصصی و اجرایی شرکت بتوانیم در جهت تحقق شعار شهردار تهران مبنی بر کلانشهر تهران ، الگوی دنیا اسلام گام های موثری برداریم.

بر اساس این گزارش پیش از این کسری حسنی سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی بود که در این مراسم از زحمات وی قدردانی شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "محمد مویدی سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد مویدی سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید