مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند

به گزارش وبلاگ طفره، معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اینکه مردم به هیچ وجه مراجعه حضوری نداشته باشند، اظهار کرد: به وسیله مراکز بهداشت برای معین زمان مراجعه حضوری با افراد تماس گرفته می گردد.

مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ طفره، ایرج حریرچی در مصاحبه با برنامه طبیب با اشاره به اینکه از فردا از تبریز و به طور همزمان در سراسر کشور واکسیناسیون افراد 80 ساله به بالا آغازمی گردد، بیان کرد: این افراد گروه یک از فاز دوم واکسیناسیون هستند که ما آدرس و تلفن قریب به اتفاق آن ها را داریم.

وی ادامه داد: لذا در مورد افرادی که به مراکز درمانی مراجعه داشته اند ثبت نام لازم نیست، اما افرادی که سابقه مراجعه ندارند از هفته آینده شماره تلفنی اعلام شده تا با تماس با آن نسبت به ثبت نام آن ها اقدام گردد.

معاون کل وزارت بهداشت همچنین یادآور شد: لذا از مردم خواهش می کنیم مراجعه حضوری به مراکز و بیمارستان ها نداشته باشند، چون واکسیناسیون عمدتا در مراکز درمانی انجام نشده و استادیوم ها، بیمارستان های راه اندازی نشده برای این امر تجهیز شده اند و تجمع آن ها فقط ریسک بالا رفتن خطر را بیشتر می نماید.

حریرچی در سرانجام با اشاره به اینکه به ترتیب افراد بالای 75 و 65 سال نیز به وسیله سامانه اینترنتی ثبت نام خواهند شد، اظهار کرد: در این طرح نام، نام خانوادگی و شماره تلفن و کدملی افراد دریافت شده و پس از آن موقع مراجعه به آن ها اطلاع داده شده و یک هفته و یک روز قبل از واکسیناسیون نیز برای آن ها پیغام ارسال می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید