میراسماعیلی: در CAS ببریم یا ببازیم، با فدراسیون جهانی جودو مذاکره می کنیم، روسیاهی به شهود ایرانی باقی خواهد ماند

به گزارش وبلاگ طفره، رئیس فدراسیون جودو گفت: زیرمجموعه فدراسیون جهانی جودو هستیم و چه برنده یا بازنده دادگاه حکمیت ورزش باشیم با فدراسیون جهانی مذاکره خواهیم کرد.

میراسماعیلی: در CAS ببریم یا ببازیم، با فدراسیون جهانی جودو مذاکره می کنیم، روسیاهی به شهود ایرانی باقی خواهد ماند

آرش میراسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ طفره، در خصوص صدور ویزا تیم اعزامی جودو ایران برای حضور در دادگاه CAS گفت: جا دارد از همکاری سفارت سوئیس در ایران و سفارت ایران در سوئیس واقعا تشکر کنم. با توجه به محدودیت خاص در رفت و آمد کشورها و صدور ویزای شِنگن، سفارت های ایران و سوئیس همکاری خوبی انجام دادند.

وی ادامه داد: وزارت امور خارجه نیز در این راه با ما همصدا شد تا ویزای 5 نفر از هیئت اعزامی صادر شود و قرار است روز پنجشنبه ویزای وکیل ما که در سفر بود نیز صادر شود و فکر نمی کنم مسئله ای وجود داشته باشد. همچنین باید از علی نژاد و سلطانی فر تشکر کنم که برادرانه و صادقانه کنار ما بودند و از لحاظ مالی حمایت خوبی انجام دادند و توانستیم با همکاری یکدیگر شرایطی را به وجود بیاوریم که در خصوص هزینه ها مسئله ای نداشته باشیم، اما انتظار ما در خصوص حمایت مالی از کمیته ملی المپیک بیشتر بود.

رئیس فدراسیون جودو گفت: فکر می کنم در حال حاضر 80 درصد هزینه ها تامین شده و از لحاظ هزینه دادرسی و رفت و آمد هیئت همراه مسئله ای نداریم. 24 یا 25 شهریورماه نیز هیئت اعزامی به این سفر می رود. در این روزهای پایانی در حال تکمیل لایحه دفاعی خود هستیم و امیدواریم روز 26 شهریورماه روز خوبی برای جودو کشور باشد.

میراسماعیلی در خصوص صحبت های شهود ایرانی پرونده جودو ایران در شبکه های اجتماعی گفت: این صحبت ها از سوی این افراد فرار رو به جلو و توجیه کردن خودشان است. خیانت این افراد در هیچ شرایطی قابل توجیه نیست و ما تا روز دادگاه به آنها فرصت دادیم تا علیه کشور خود خیانت انجام ندهند. قطعا خدا کمک خواهد کرد و در این خصوص نیز رو سیاه خواهند شد و شک نکنید چه ما برنده یا بازنده میدان باشیم، مطمئنا با فدراسیون جهانی جودو توافق و مذاکره خواهیم کرد.

وی مطرح نمود: زیر مجموعه فدراسیون جهانی جودو هستیم، اما رو سیاهی به کسانی می ماند که به کشورشان خیانت کردند و کشور خود را فروختند و می خواهند علیه کشور خود شهادت بدهند. مردم ما بهترین قاضی هستند و می توانند در خصوص کسانی که برای منافع شخصی خود فرار کردند قضاوت کنند. کسانی که از ایران رشد کردند و با پول بیت المال به همه جا رسیدند حالا قصد دارند علیه کشوشان خیانت کنند. نمی دانم این آقایان اگر از پیش برنده هستند چرا دچار نگرانی شدند. امیدوارم دادگاه حکمیت ورزش عادلانه قضاوت کند. وزن هیئت اعزامی کشورمان به هیچ عنوان با هیئت مقابل قابل مقایسه نیست و امیدوارم با کمک خدا بتوانیم دفاع خوبی انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میراسماعیلی: در CAS ببریم یا ببازیم، با فدراسیون جهانی جودو مذاکره می کنیم، روسیاهی به شهود ایرانی باقی خواهد ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراسماعیلی: در CAS ببریم یا ببازیم، با فدراسیون جهانی جودو مذاکره می کنیم، روسیاهی به شهود ایرانی باقی خواهد ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید