واکنش ویلموتس به شکست مقابل عراق ، مقابل بحرین و عراق بدشانسی آوردیم

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه تلاشمان را برای بازی های خانگی و همچنین مسابقه خارج از خانه در برابر کامبوج می کنیم.

واکنش ویلموتس به شکست مقابل عراق ، مقابل بحرین و عراق بدشانسی آوردیم

به گزارش وبلاگ طفره، مارک ویلموتس در نشست خبری پس از ملاقات مقابل عراق مطرح نمود: 15 دقیقه سخت را در ابتدای بازی داشتیم. سپس گل خوردیم و در ادامه بازی را به دست گرفتیم و کنترل کردیم. اما در نیمه دوم اشتباهاتی مرتکب شدیم و 10 نفره هم شدیم .این شکست ما را ناگزیر می نماید در بازی های بعدی 12 امتیاز از 12 امتیاز ممکن را بگیریم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

وی درباره اینکه چه نگاهی به صعود دارد گفت:ما همه کوشش مان را برای بازی های خانگی و همچنین مسابقه خارج از خانه در برابر کامبوج می کنیم.

سرمربی تیم ملی درباره دو شکست پیاپی مطرح نمود: ما حداقل می توانستیم در 2 بازی مقابل بحرین و عراق 2 امتیاز بگیریم اما این اتفاق رخ نداد.شاید بهتر باشد بگویم در این باره بدشانسی آوردیم و این مسابقه می توانست مساوی گردد.

ویلموتس درباره توصیفش از شرایط بازی و اینکه آیا این شکست عواقب کارت قرمز برای کاپیتان ایران بود گفت: من 30 سال است در فوتبال هستم.هیچ وقت یک نفر را نباید مقصر قلمداد کرد. همه ما در شکست مقصریم و یک نفر مقصر نیست.اشتباهاتی در این بازی داشتیم.در هنگام یارگیری دچار اشتباهاتی شدیم.در کنار آن 10 نفره هم شدیم .

وی درباره اینکه گفته می گردد رسانه های ایران این شکست را به دلیل غیبت جهانبخش و عزت اللهی ارتباط داده اند توضیح داد:اینطور نیست. جهانبخش و عزت اللهی مدتی است بازی نکرده اند.علاوه بر این حاج صفی را به دلیل آسیب دیدگی در این مسابقه در اختیار نداشتیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش ویلموتس به شکست مقابل عراق ، مقابل بحرین و عراق بدشانسی آوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ویلموتس به شکست مقابل عراق ، مقابل بحرین و عراق بدشانسی آوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید