چرا مهرداد میناوند و علی انصاریان دیر به بیمارستان رفتند؟

به گزارش وبلاگ طفره، صحبت های چند روز قبل دکتر هاشمیان در خصوص مرگ دردناک مهرداد میناوند و علی انصاریان حاوی نکات بسیاری بود که کمتر مورد توجه نهاده شد.

چرا مهرداد میناوند و علی انصاریان دیر به بیمارستان رفتند؟

1- دکتر هاشمیان گفته بود مهرداد میناوند حدود 20 روز قبل از فوتش با من تماس گرفت و گفت خودم و همسرم کرونا گرفته ایم، اما وقتی به او گفتم در بیمارستان بستری گردد، گوش نکرد.

2- در خصوص علی انصاریان هم گفته شد که او دیر اقدام نموده و خیلی کرونا را جدی نگرفته، به همین دلیل مثل میناوند دیرتر به بیمارستان رفته است.

3- نکته مهم اینجاست که چهره های سرشناسی مثل میناوند و انصاریان راحت تر از مردم عادی می توانستند در بیمارستان های کرونایی بستری شوند، اما انصاریان و میناوند به وقتش این کار را نکردند.

4- دکتر هاشمیان حتی به خاطر انصاریان از بیمارستان مسیح دانشوری یک سری تجهیزات به بیمارستان فرهیختگان برد، اما فایده ای نداشت و...

حالا سؤال اینجاست که چرا میناوند و انصاریان دیر به بیمارستان رفتند؟ چرا آن ها در آن برنامه اینترنتی مرتبط با دربی پروتکل های بهداشتی را رعایت نکردند؟ شاید اگر آن ها چند روز، فقط چند روز زودتر بستری می شدند الان زنده بودند و در کنار خانواده، اما سؤالی که هیچ کس جوابی قانع کننده برای آن پیدا نمی کند این است که چرا انصاریان و میناوند این قدر دیر به بیمارستان رفتند؟ آیا کرونا چیزی بود که بتوان آن را شوخی گرفت؟ حیف و صدحیف که مهرداد و علی عزیز خیلی دیر این بیماری نحس را جدی گرفتند.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "چرا مهرداد میناوند و علی انصاریان دیر به بیمارستان رفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مهرداد میناوند و علی انصاریان دیر به بیمارستان رفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید