چهار آزادکار ایران راهی فینال شدند

به گزارش وبلاگ طفره، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز (شنبه) و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر چونبوری تایلند شروع شد که در انتها دیدارهای مقدماتی، علیرضا اشکیور در وزن 65 کیلوگرم، محمدصادق فیروزپور در وزن 70 کیلوگرم، عبداله شیخ اعظمی در وزن 79 کیلوگرم و علیرضا رکابی در وزن 97 کیلوگرم با شکست رقبای خود به دیدار فینال راه یافتند.

چهار آزادکار ایران راهی فینال شدند

نتایج نمایندگان کشورمان در این مسابقات به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم پوریا ترکمان در دور نخست با نتیجه 4 بر 2 مغلوب هیون سو چو از کره جنوبی شد و با توجه به شکست حریفش در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 65 کیلوگرم علیرضا اشکیور در دور اول با نتیجه 11 بر صفر این جونگ هوانگ از کره جنوبی را شکست داد وی در دور دوم با نتیجه 4 بر 2 و ضربه فنی سوراویت سریناک از تایلند را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. اشکیور در این مرحله نیز مقابل تایکی تسوتسومی از ژاپن با نتیجه 4 بر 2 پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف سیرباز تالگات از قزاقستان می رود.

در وزن 70 کیلوگرم محمدصادق فیروزپور در دور نخست جان ژائو از چین را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد وی در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر از سد آیومو سوزوکی از ژاپن گذشت و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 3 بر یک ویشیل کالیرامانا از هند را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. حریف فیروزپور در دیدار فینال سانگ هو هان از کره جنوبی است.

در وزن 79 کیلوگرم عبداله شیخ اعظمی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر راتاناچوت جانسورن از تایلند را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل تیلک کابیکنوف از قزاقستان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. شیخ اعظمی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر از سد ساندیپ مان از هند گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با تانگسی از چین سرشاخ می گردد.

در وزن 97 کیلوگرم علیرضا رکابی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 12 بر یک رحمان روسیدانمیو از چین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله آکاش آنتیل از هند را با نتیجه 10 بر صفر از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. رکابی در این دیدار به مصاف ضیامحمد صفراف از ترکمنستان می رود.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق بعد از ظهر امروز برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چهار آزادکار ایران راهی فینال شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار آزادکار ایران راهی فینال شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید