کالدرون: خودم که نمی توانم برای پرسپولیس گل بزنم ، باشگاه اولتیماتومی نداده است

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی پرسپولیس گفت: بازی های جام حذفی برای ما مهم است و با احترام به تیم صنعت نفت، می دانیم که در این بازی پیروز می شویم.

کالدرون: خودم که نمی توانم برای پرسپولیس گل بزنم ، باشگاه اولتیماتومی نداده است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ طفره، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی گفت: بازی فردا برای ما مهم است و فینالی است که باید از آن عبور کنیم. جام حذفی برای همه تیم ها مهم است و می دانیم بردن در جام حذفی چقدر اهمیت دارد. این بازی از سختی های خودش برخوردار است و ما باید این مسوولیت را قبول کنیم و بازی را ببریم. با احترام به تیم مقابل که در بازی لیگ برتر برای ما دردسرساز بود، می دانیم که در این بازی پیروز می شویم.

او در پاسخ به این سوال که آیا مقامات باشگاه به شما اولیتماتوم داده اند؟ گفت: نه من قوانین فوتبال را می شناسم و اولتیماتومی داده نشده است و چیزی نیست که من را نگران کند. مسوولیت من این است که بتوانیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. باشگاه هر زمان که تشخصیص دهد می تواند تصمیم خودش را بگیرد.

کالدرون در پاسخ به این سوال که با توجه به این که در بازی قبل تماشاگران برانکو را تشویق کردند، آیا توانسته حواشی را مدیریت کند؟ گفت: بازیکنان ما دوست دارند همواره برنده باشند و این شکست برای بازیکنان سخت است. من سعی می کنم به آنان اعتماد بدهم. باید برای پیروزیت باهم متحد باشیم. مشکل ما تاثیرگذاری در گل است و کوشش می کنیم این مشکل را حل کنیم.

وی در پاسخ به این نکته که بعضی پیشکسوتان معتقدند که شما هنوز ترکیب خود را پیدا ننموده اید و نظر شما در این رابطه چیست؟ گفت: قبل از بازی آخر سه برد و سه تساوی داشتیم و تیم ما تغییر خاصی نداشت و به غیر محرومیت شجاع، تیم تغییر خاصی نداشت. تیم خوب بود اما مشکل ما این است که مهاجم گلزن نداریم و بازیکن خارجی هم در دسترس نیست. در رئال مادرید، وقتی رونالدو از تیم می رود تیم به مشکل برمی خورد اما ما با بازیکنان داخلی خوب کار می کنیم. دیدید در بازی آخر 19 شوت داشتیم اما گل نزدیم. در ضربه های آغاز مجدد ممکن است گل بخوریم اما باید ما گل بزنیم و موقعیت سازی کنیم. در دو بازی آخر خانگی، 36 شوت داشتیم و هیچ کدام از این شوت ها گل نشده است. این خوب نیست. ممکن است این مساله را پیشکسوتان اذعان نمایند، اما حقیقت چیزی است که من می گویم.

کالدرون در پاسخ به این سوال که چرا از بشار رسن و جونیور براندآو که با نظر شما به پرسپولیس آمدند، استفاده نمی کنید؟ گفت: بشار رسن یک آسیب دیدگی در شانه اش داشت و سعی کردیم او را احیا کنیم و بعد بازی که فیکس بود، در عراق برای تیم ملی اش بازی کرد؛ اما به موقع برنگشت، چون پاسپورت نداشت. در حال حاضر هنوز هم برنگشته است. جونیور آخرین گزینه من بود و نتوانست پیروز عمل کند. این بازیکن گزینه نهم من بود و گزینه نهم ممکن است خوب عمل کند یا خیر.

او در پاسخ به این سوال که اما شما عملکرد فنی جونیور را تایید نموده بودید؟ گفت: من می توانم تنها کیفیت کار خود را تضمین کنم اما این که یک بازیکن چطور خود را با شرایط تیم وفق دهد و پیروز کار کند، به او بستگی دارد. این که این بازیکن گران ترین بازیکن خارجی تاریخ پرسپولیس است، در واقع ارزان ترین بازیکنی بود که می توان آن را گرفت و 8 بازیکن قبلی نتوانستند به توافق برسند. من راندمان یک بازیکن را نمی توانم تضمین کنم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این که شما مسوولیت جونیور را قبول نمی کنید؟ گفت: 9 بازیکن بودند که من پیشنهاد دادم. جونیور یک بازیکن جوان بوده و از همه ارزان تر بوده است و شاید در آینده پیروز تر باشد. در بازار جابجایی این پول شاید در دنیا کم باشد اما در ایران زیاد است. شما بازیکنی می خواهید که هم ارزان باشد و هم بتواند گلزنی کند. یک بازیکن جوان می تواند این شرایط را داشته باشد نه یک بازیکن سالخورده که سال های آخر فوتبالش باشد. مسوولیت نبردن تیم با من است و این که خارجی ها بازی نمی نمایند و نمی توانیم گل بزنیم. نتیجه اش این است که 19 ضربه شوت به سمت دروازه داریم که به گل تبدیل نمی گردد. کالدرون نمی تواند خودش گل بزند اما کاری نموده تیمش 19 شوت به سمت دروازه داشته باشد.

گابریل کالدرون در پاسخ به این سوال که آیا سه گزینه خارجی که محمدحسن انصاری فرد معرفی نموده در 9 گزینه پیشنهادی شما بوده اند یا خیر؟ گفت: این سه نفر جدید اضافه شده اند و در این سه بازیکن یک بازیکن مورد تایید من بوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد این بازیکن خارجی (جدید) قابل تضمین است و عملکردی مثل جونیور نخواهد داشت؟ گفت: شما می توانید تضمین دهید که علیپور می تواند آقای گل گردد؟ مذاکرات اگر پیش برود مدیر باشگاه اطلاع رسانی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کالدرون: خودم که نمی توانم برای پرسپولیس گل بزنم ، باشگاه اولتیماتومی نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: خودم که نمی توانم برای پرسپولیس گل بزنم ، باشگاه اولتیماتومی نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید