11 پیمان برای تکمیل کردن طرح جمع آوری فاضلاب در مناطق مختلف بوشهر منعقد شد

به گزارش وبلاگ طفره، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: پیمان مورد احتیاج برای تکمیل کردن طرح جمع آوری فاضلاب در 11 نقطه شهر بوشهر منعقد شد.

11 پیمان برای تکمیل کردن طرح جمع آوری فاضلاب در مناطق مختلف بوشهر منعقد شد

به گزارش از ، عبدالحمید حمزه پور در آنالیز روند اجرای خط انتقال فاضلاب نقاط مختلف شهر بوشهر، بیان نمود: خط انتقال تحت فشار ایستگاه شماره دو پمپاژ فاضلاب واقع در منطقه سه راه گمرک و ایستگاه شماره سه که در چهار راه کشتیرانی قرار گرفته است به طول 1500 متر، 90 درصد پیشرفت دارد.

او، به ایستگاه پمپاژ شماره یک هم اشاره نمود و ادامه داد: این ایستگاه در منطقه بوستان باسیدون قرار گرفته است و 92 درصد پیشرفت در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، با اشاره به اجرای خطوط پراکنده فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر به طول پنج کیلومتر، پیشرفت این بخش را 50 درصد بیان کرد.

حمزه پور، طول شبکه جمع آوری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر را هم 32 کیلومتر دانست و درباره اجرای شبکه فاضلاب منطقه 1 چهار محل شمالی (محله های کوتی و بهبهانی) گفت: اجرای این شبکه در محله کوتی رو به خاتمه است و به زودی اجرای شبکه فاضلاب در منطقه بهبهانی و همچنین خط انتقال اصلی فاضلاب آن در خیابان خلیج فارس شروع خواهد شد.

او، همچنین به طرح خط انتقال اصلی فاضلاب در خیابان نواب صفوی اشاره نمود که به روش لوله رانی و به طول 920 متر در حال اجراست و 15 درصد پیشرفت دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، پیشرفت خط اصلی شبکه فاضلاب در منطقه 4 بافت تاریخی که شامل خیابان حافظ (نادر) بوشهر است را 85 درصد بیان کرد و گفت: پیشرفت شبکه فرعی در منطقه 3 که شامل خیابان صفوی است بیش از 92 درصد، منطقه 2 که شامل محله شنبدی و دهدشتی است حدود 65 درصد است.

حمزه پور، از اجرای ایستگاه پمپاژ فاضلاب در منطقه جلالی و شغاب نیز اطلاع داد و بیان نمود: این ایستگاه 50 درصد پیشرفت دارد و بر اساس برنامه زمان بندی تکمیل می گردد.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "11 پیمان برای تکمیل کردن طرح جمع آوری فاضلاب در مناطق مختلف بوشهر منعقد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 پیمان برای تکمیل کردن طرح جمع آوری فاضلاب در مناطق مختلف بوشهر منعقد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید