17 روش برای ست کردن کت پشمی بلند در استایل زنانه

به گزارش وبلاگ طفره، کت های پشمی یک بخش ضروری در کمد لباس همه خانم ها هستند که می توانند با انواع مختلفی از لباس ها از جمله تیشرت های تابستانی و پیراهن های گل دار تا سویشرت های پاییزی ست شوند. در زمستان های خیلی سرد باید کت های بلند گرم تری بپوشید همین جا است که کت های پشمی وارد می شوند. این کت ها برای پوشیدن روی لباس و گرم ماندن بسیار عالی هستند.

17 روش برای ست کردن کت پشمی بلند در استایل زنانه

از آنجایی که کت های بلند پشمی در رنگ ها و طرح های مختلفی در دسترس هستند می توانید هر لباس ساده ای را از کمد لباس خود برداشته و زیر این کت ها بپوشید. در این مطلب به آنالیز استایل های مختلفی که با کت بلند پشمی می توانید ایجاد کنید می پردازیم.

زیر یک کت پشمی بلند چه لباسی بپوشیم؟

کت های بلند این قابلیت عجیب را دارند که ظاهرتان را مجذوب نماینده تر نمایند. آیا قسمت مجذوب نماینده ماجرا را می دانید؟ این که آن ها روی تن یک دختر معمولی مانند تن مدلی که در حال راه رفتن است زیبا به نظر می رسند. بنابراین می توان به جرأت گفت که این کت برای همه خانم ها ضروری است.

در صورتی که این کت را با یک پیراهن لخت بلند می پوشید مطمئن شوید که بلندی کت هم مقدار با پیراهن است. کت نباید کوتاه تر از پیراهن باشد. البته در صورتی که کت را با پیراهن کوتاه یا میدی می پوشید کت می تواند از پیراهن کمی بلندتر باشد. در ادامه نکاتی را درباره استایل کردن کت پشمی بیان می کنیم.

نکاتی که قبل از خرید کت پشمی باید بدانید

  • کت با مقدار متناسب خریداری کنید؛ افرادی که برای بار اول می خواهند کت پشمی بخرند باید توجه خاصی به شانه ها و آستین ها داشته باشند. زیرا عدم تناسب مقدار در این قسمت ها باعث خراب شدن کل استایل می گردد.
  • کت با کیفیت خریداری کنید؛ کت ها اغلب گران قیمت هستند اما لباس هایی هستند که هیچ گاه دمده نمی شوند. بنابراین به جای فکر کردن به صرفه جویی در هزینه مطمئن شوید که کت با کیفیت و خوبی می خرید که سال ها برایتان کار می نماید. کشمیر، پشم گوسفند و مرینوس به طور کلی گران قیمت هستند اما ظاهر شیک تری را نسبت به کت های پلی استر که به علت سفت بودن راحت هم نیستند ایجاد می نمایند.
  • مقدار گرم بودن کت را در نظر بگیرید؛ هر چقدر بیشتر بخواهید گرم بمانید باید کت پشمی سنگین تری خریداری کنید. برای بدترین شرایط آب و هوایی بهتر است در پی کت هایی باشید که جنسشان مشابه پتوهای پشمی باشد.
  • مدلی که دوست دارید را در نظر بگیرید؛ در صورتی که برای اولین بار می خواهید کت پشمی خریداری کنید ممکن است به سادگی در انتخاب های بسیاری که وجود دارند سردرگم شوید. بنابراین اولویت های خود را در نظر بگیرید. آیا کت پشمی کلاه دار دوست دارید یا بدون کلاه؟ آیا دوست دارید کتتان دو دکمه باشد یا چهار دکمه؟ کت یقه دار را ترجیح می دهید یا بدون یقه؟ همه این سوال ها به شما در کوتاه کردن فهرست انتخاب برترین کت برای خودتان یاری می نماید.
  • کتی را انتخاب کنید که مکمل فرم بدنتان باشد؛ با وجود اینکه هیچ محدودیتی در اینکه چه چیزی می توانید یا نمی توانید بپوشید وجود ندارد اما انواع خاصی از برش ها وجود دارند که مکمل خوبی برای مدل های مختلف فرم های بدن هستند.
  • در صورتی که اندام ریزی دارید؛ اگر خانمی هستید که اندام ریز نقشی دارید کت بلند خود را با شلوار فاق بلند ست کنید. بعلاوه یک تاپ با مقدار متناسب انتخاب نموده و آن را داخل شلوار جین خود قرار دهید. با این روش پاهایتان بلندتر به نظر می رسد.
  • اندام صاف تر و بلندتری ایجاد کنید؛ پوشیدن تیشرت یا شلواری که دارای خطوط عمودی است هم یکی دیگر از راه های هماهنگ کردن بدن با استایل و ایجاد ظاهر بلندتر و خطی تر به شمار می رود.
  • غلظت رنگ ها را با هم متعادل کنید؛ رنگ کت باید با پیراهن همخوانی داشته و ترکیب آن ها با هم شیک و همخوان به نظر برسد. به عنوان مثال پوشیدن یک کت بژ روی یک پیراهن مشکی بسیار زیباتر از پوشیدن یک کت نارنجی یا سبز روی پیراهن مشکی است.

در ادامه بعضی از انتخاب های سلبریتی ها در رابطه با کت های پشمی برای زیباتر شدن استایلشان را آنالیز می کنیم.

1. استایل مام آنجلینا جولی

آنجلینا جولی از یک کت پشمی بلند روی شلوار طوسی و بوت مشکی استفاده می نماید. این استایل کژوالی است که او استفاده می نماید.

2. استایل کت پشمی بلند لیلی کالینز

لیلی کولینز در سریال امیلی در پاریس محبوبیت بسیاری پیدا کرد. او علاوه بر چیزهای دیگر به ما آموخت که هر چه دوست دارید را بپوشید. در هر سه فصل این سریال اورکت های رنگ روشن و مجذوب نماینده او توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد.

فرقی نمی نماید که هوادار رنگ های خنثی یا رنگ های مختلف باشید در هر حال یک کت بلند همواره برازنده شما است. ست کردن یک کت صورتی با بافت طرح دار و دامن مدادی بسیار مجذوب نماینده است. این رنگ به مقدار ای زیبا است که نمی توانیم از افزودن آن به فهرست ایده هایمان صرف نظر کنیم.

استایل های کژوال با کت پشمی بلند

فرقی نمی نماید که با دوستانتان می خواهید دور هم جمع شوید یا می خواهید برای خوردن یک قهوه به کافی شاپ بروید در هر حال استایل های کژوال راحتی وجود دارند که می توانید با کت های پشمی ایجاد کنید.

1. پوشیدن کت بلند به عنوان یک پیراهن

برای برنامه هایی مانند نوشیدن قهوه یا صرف نهار یک کت ساده طوسی را بپوشید. بعلاوه کلاه خود را هم به همراه داشته باشید و کفش های کتانی خود را بپوشید تا همه چیز ست و تکمیل گردد. طوسی یک رنگ شیک و زیبا است که به همراه آن دیگر احتیاجی به استفاده از چیز دیگری وجود ندارد. البته در صورتی که از یک کیف کراس بادی سفید هم بهره ببرید استایلتان بی نظیر می گردد.

2. پوشیدن کت های بلند شتری رنگ

خرید های بدون برنامه و یکهویی برای شلوار بسیار عالی است. در صورتی که برای چنین برنامه ای آماده هستید هیچ چیزی بهتر از ست کردن کت شتری رنگ ساده با بافت همرنگ نیست. این استایل را با شلوار مشکی و بوت چلسی سفید ست کنید. علاوه براین هنگامی که هوای بیرون خیلی سرد است می توانید از کلاه بافتنی یا شال گردن هم بهره ببرید.

3. پوشیدن کت های سفید بلند

سویشرت بژ و شلوار جین آبی خود را برداشته و آن ها را با کت سفید ست کنید. سپس بوت های خود را بپوشید و شال گردنتان را دور گردن بیاندازید.

4. کت پشمی بلند قرمز

فرقی نمی نماید که در چه فصلی قرار داشته باشید در هر حال خانم ها هیچ گاه از رنگ قرمز خسته نمی شوند زیرا انرژی از دست رفته را به روحتان باز می گرداند. شما می توانید کل استایلتان را قرمز انتخاب کنید به این صورت که کت و بوتتان قرمز رنگ باشد. در کنار آن ها استفاده از یک شال گردن بژ یا طرح دار هم بسیار عالی است زیرا غلظت رنگ قرمز در استایل را متعادل ساخته و ظاهر ظریفی به استایلتان می دهد.

5. استایل مونوکروم مشکی

در حالی که در فصل تابستان بیشتر رنگ های روشن را ترجیح می دهیم، اما در زمستان بیشتر کمد لباسمان را رنگ های مشکی، طوسی و قرمز تشکیل می دهند. مطالعات توصیه می نمایند که رنگ هایی مانند مشکی و طوسی که تیره تر هستند و گرما را جذب می نمایند برای زمستان مناسب تر هستند.

برای بیرون رفتن هیچ استایلی مناسب تر از کت مشکی مونوکروم نیست. سعی کنید این کت را با کیف کراس بادی و بوت مشکی ست کنید. علاوه بر این بعلاوه می توانید کفش های کتانی مشکی را هم به این استایل اضافه کنید زیرا رسمیت کمتری دارند.

6. استایل دختران دبیرستانی

این استایل مناسب همه دختران دبیرستانی است. شلوار جین ساده به همراه بافت سفید و کت بژ بلند برای کل روز مناسب است.

7. کت شتری و تیشرت طرح دار

چه چیزی بهتر از پوشیدن تیشرت طرح دار با کت گرم بلند است؟ کت های شتری راهی مناسب برای افزودن ظرافت به استایل راحت و ساده هستند. کت شتری یکی از شیک ترین و کاربردی ترین رنگ هایی است که می تواند با همه استایل ها ترکیب گردد. به همراه این کت از یک کیف کراس بادی زیبا هم استفاده نموده و در نهایت کفش های پاشنه بلندی که روی مچ بند دارند را به استایلتان اضافه کنید.

8. رنگ های خنثی و رنگ مشکی

در صورتی که در منطقه ای زندگی می کنید که برف زیادی می بارد و بین داشتن استایل شیک و گرم ماندن شک دارید این تیپ مناسب شما است. کت رنگ خنثی بالاتنه شما را گرم نگه می دارد و لگ چرم مشکی به داشتن استایل شیک در پایین تنه یاری می نماید.

9. استایل کت پشمی صورتی بلند

بله درست خواندید؛ رنگ های پاستلی در فصل زمستان بسیار زیبا هستند، اما اغلب دست کم گرفته می شوند. این رنگ ها در طول روز باعث آرامش تان می شوند. شما حتی می توانید لباس های پاییزی خود را با رنگ های پاستلی ترکیب نموده و استایل های زیبایی ایجاد کنید.

10. کت های اورسایز بلند مدل دهه 80 میلادی

مقدار های اورسایز هیچ گاه دمده نمی شوند. فرقی نمی نماید که لباس اورسایزتان یقه اسکی یا کت باشد در هر حال می تواند به زیبایی آن را در استایل خود ست کنید.

در صورتی که هوادار لباس پوشیدن لایه لایه در زمستان هستید این استایل برای شما مناسب است. زیرا می توانید دو یا سه بافت را زیر آن بپوشید و با وجود آن ها استایلتان حجیم به نظر نرسد. در صورتی که کت خردلی انتخاب نموده اید بافت و شلوارتان را به رنگ مشکی انتخاب کنید. بعلاوه یک کلاه پشمی مشکی رنگ را هم به استایلتان اضافه کنید. در نهایت به عنوان اکسسوری از یک کیف کراس بادی دوشی یا یک کیف بافتنی بهره ببرید.

11. کت بلند بنفش

کت بلند بنفش یک انتخاب دیگر است. رنگ بنفش به مقدار کافی می تواند توجه ها را جلب کند. این رنگ کت می تواند با پیراهن جذب رنگ متضاد، یک تیشرت جین ساده و یک دامن مینی مشکی ست گردد. در این استایل انتخاب کفش نقش بسیار مهمی را بازی می نماید. در صورتی که پیراهنتان کاملا بلند است باید کفش پاشنه بلند نوک باریک را انتخاب کنید.

در صورتی که می خواهید به همراه این کت تاپ مشکی بپوشید باید بوت هایی به همان رنگ را انتخاب کنید. ست کردن کفش ها با بالاتنه کلید مرتب به نظر رسیدن است.

استایل های نیمه رسمی

کت های بلند پشمی برای استایل های کاری یا مهمانی عالی هستند. در ادامه بعضی از این استایل ها را آنالیز نموده ایم.

12. استایل چهارخانه

نخستین توصیه کت چهارخانه سفید و مشکی است. در واقع هنگامی که از لباسی مانند کت چهارخانه استفاده می کنید دیگر به هیچ چیز احتیاج ندارید. این لباس جادویی برای ارتقای استایل به تنهایی کافی است.

13. رفتن به محل کار با کت بلند و شلوار

استایل متناسب فقط شامل کت تک رنگ، پیراهن دکمه دار و شلوار پلیسه دار نیست. در این فصل این استایل خنثی را تغییر دهید و استایل مجذوب نماینده تری را برای محل کار انتخاب کنید. بژ و رنگ های خنثی ایمن ترین انتخاب ها برای رفتن به محل کار هستند و یک استایل مجذوب نماینده و در عین حال حرفه ای را ایجاد می نمایند.

14. پوشیدن کت پشمی روی پیراهن بلند

نمی توان از این استایل زیبا چشم برداشت. در واقع می توان چندین ساعت از ترکیب زیبای مشکی و قرمز صحبت کرد. این دو رنگ های برجسته ای هستند که به خوبی با هم ترکیب و ست می شوند. بنابراین این دفعه این ترکیب رنگ های زیبا را امتحان کنید. پیراهن میدی لخت مشکی را با کمربند برجسته قرمز ست کنید. سپس یک کت پشمی بلند قرمز را به استایل خود اضافه کنید. بعلاوه توصیه می گردد برای تکمیل استایل از کفش های پاشنه بلند مخمل مشکی بهره ببرید.

15. ترکیب کت پشمی بلند با پیراهن ساتن

یکی از پیشنهادها برای فصل زمستان ست کردن پیراهن بلند ساتن عاجی با کت بلند عاجی رنگ است. کفش های پاشنه بلند نوک باریک سفید را به آن اضافه کنید و به همین راحتی استایل زیبایتان آماده است.

16. کت پشمی بلند نارنجی

آیا می دانید چه چیزی به سرعت استایلتان را ارتقا می دهد؟ داشتن استایلی به رنگ روشن و آرایش ملایم و براق. بنابراین منتظر چه چیزی هستید؟ پیراهن طرح دار خود را از کمد بیرون آورده و با شلوار قهوه ای خود ست کنید. بعلاوه در نهایت برای تکمیل استایل کت پشمی بلند نارنجی خود را بپوشید.

17. پیراهن بلند گل دار و کت بلند

همانطور که پیشتر گفتیم پیراهن های بلند و کت ها ترکیب بسیار زیبایی را می سازند. اما به خاطر داشته باشید هنگامی که یک پیراهن متناسب راحت می پوشید کتتان هم باید مقدار متناسبی داشته باشد. همین مساله باعث ایجاد توازن در استایل می گردد. در صورتی که هر دو لباس اورسایز باشند ظاهر نامرتب و بسیار گشادی خواهید داشت.

منبع: Outfit Trends

منبع: دیجیکالا مگ

به "17 روش برای ست کردن کت پشمی بلند در استایل زنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "17 روش برای ست کردن کت پشمی بلند در استایل زنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید