آمار ترافیک جاده ها همچنان افزایشی ، هشت محور مسدود است

به گزارش وبلاگ طفره، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2308 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2.1 درصد افزایش نشان می دهد.

آمار ترافیک جاده ها همچنان افزایشی ، هشت محور مسدود است

به گزارش وبلاگ طفره، علی اکبر آشوری در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، توضیح داد: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

هشت محور به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

وی با اشاره به انسداد چندین محور به دلیل کاهش ایمنی، گفت: در حال حاضر محور فرعی رویان - گلندرود و بلده در استان مازندران، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک-دیزین و محور پونل-خلخال، به دلیل کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور بیان نمود: همچنین محور شهداد-نهبندان، جاده گنج نامه-تویسرکان، محور خرم آباد-پلدختر و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه تهران-کرج با 111 هزار تردد پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

آشوری اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه تهران-کرج با 111 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 105 هزار تردد، آزادراه قزوین-کرج با 96 هزار تردد، ثبت شد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران

وی از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده وردآورد اطلاع داد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور همچنین درباره شرایط ترافیکی جاده های تهران-شمال بیان نمود: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان، آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

آشوری اظهار کرد: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

آمار ترافیک جاده ها کماکان افزایشی

وی اضافه نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2308 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2.1 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "آمار ترافیک جاده ها همچنان افزایشی ، هشت محور مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار ترافیک جاده ها همچنان افزایشی ، هشت محور مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید