امید طرفداران تیم قعرنشین چمپیونشیپ به سعید عزت اللهی

به گزارش وبلاگ طفره، رسانه انگلیسی سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی را یکی از امیدهای طرفداران تیم قعرنشین چمپیونشیپ برای رهایی از چنین شرایطی معرفی کرد.

امید طرفداران تیم قعرنشین چمپیونشیپ به سعید عزت اللهی

به گزارش وبلاگ طفره و به نقل از سایت فوتبال لندن، سعید عزت اللهی که در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به سر می برد می تواند با قدرت به همبازیانش در تیم فوتبال ردینگ جهت بازی شنبه هفته آینده چمپیونشیپ برابر پرستون بپیوندد. البته این مسئله در صورتی امکان پذیر است که سعید عزت اللهی ویزای کار انگلیس را دریافت کند.

در ادامه این مطلب رسانه انگلیسی آمده است: طرفداران تیم فوتبال ردینگ امیدوار هستند سعید عزت اللهی همان تقویت مورداحتیاج پس از آغاز ناامید کننده در فصل جاری چمپیونشیپ باشد.

سایت فوتبال لندن سپس به نقل از پائول کلمنت، سرمربی تیم فوتبال ردینگ نوشت: سعید عزت اللهی یک بازیکن خوب و قدرتمند است و امیدواریم به ما یاری کند. ما در تیم ردینگ به کارهای بدنسازی احتیاج بیشتری داریم زیرا در چمپیونشیپ مورد احتیاج است.

تیم ردینگ تا سرانجام هفته ششم فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس قعرنشین جدول رده بندی 24 تیمی با کسب 2 امتیاز است. چمپیونشیپ دومین سطح فوتبال باشگاهی انگلیس پس از لیگ برتر محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امید طرفداران تیم قعرنشین چمپیونشیپ به سعید عزت اللهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید طرفداران تیم قعرنشین چمپیونشیپ به سعید عزت اللهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید