اینتر 5 ، سالرنیتانا 0؛ صدرنشینی با تحقیر قعرنشین

به گزارش وبلاگ طفره، خبرگزاری خبرنگاران- از هفته بیست و هشتم رقابت های سری آ ایتالیا، اینتر در سن سیرو میزبان تیم قعرنشین سالرنیتانا بود که در انتها تیم میزبان با پنج گل به فزونی رسید.

اینتر 5 ، سالرنیتانا 0؛ صدرنشینی با تحقیر قعرنشین

به گزارش وبلاگ طفره، اینتر پس از چند هفته پیروز شد، صدرنشینی بازگشت و لائوتارو هت تریک کرد. اینتر در ملاقات رفت هم با همین نتیجه پیروز شده بود اما در این مقطع از فصل اصلا روزهای خوشی را سپری نمی کرد. از هفته بیست و هشتم رقابت های سری آ ایتالیا، اینتر در سن سیرو میزبان تیم قعرنشین سالرنیتانا بود. پس از چند هفته ناکامی، همه چیز بر وفق نراتزوری پیش رفت.

با هت تریک لائوتارو مارتینز و بریس ادین ژکو و شب درخشان نیکولو بارلا، میزبان توانست 5-0 پیروز گردد. رابین گوزنس هم اولین تجربه بازی اش در اینتر را به دست آورد و بازی خوبی به نمایش گذاشت. اینتر با این پیروزی با تعداد بازی های مساوی نسبت به رقبا به صدر جدول رفت. سالرنیتانا برای بقا باید منتظر معجزه باشد.

شاگردان سیمونه اینزاگی که یک بازی کمتر از رقبا انجام داده اند، امشب در اولین ملاقات هفته بیست و هشتم با درخشش لائوتارو مارتینز و ادین ژکو، سالرنیتانا را در هم کوبیدند و بار دیگر بالاتر از ناپولی و میلان در صدر جدول جای گرفتند. تیم میهمان بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 4، روی حرکت خوب یوریچ، این وردی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

پس از آن اینتری ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 10، روی ارسال خوب دارمیان، لائوتارو می توانست با ضربه سر دروازه را باز کند اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که سه په حضور داشت. چند دقیقه بعد نوبت دامفریس بود که از سمت راست نفوذ کند و با یک ارسال زمینی، ادین ژکو را در موقعیت گلزنی قرار بدهد اما ستاره بوسنیایی نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند.

در دقیقه 19 همه چیز برای گلزنی لائوتارو فراهم بود اما در حالی که سه په تسلیم شده بود، ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد. فشار حملات اینتر خاتمه در دقیقه 22 نتیجه داد و لائوتارو گل اول را به ثمر رساند. روی حرکت خوب نیکولو بارلا و پاس در عمق او بود که لائوتارو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه سالرنیتانا فرستاد.

بعد از این گل هم فزونی اینتری ها ادامه پید کرد و در دقایق 25، 27 و 31، این تیم صاحب سه موقعیت دیگر شد اما بازیکنان این تیم در زدن ضربات نهایی دقت لازم را نداشتند. در مقابل، سالرنیتانا می توانست در دقیقه 32 به گل تساوی برسد اما واکنش خوب هاندانویچ، مانع گلزنی لیس موسه شد. در ادامه باز هم این اینتری ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 40 به گل دوم رسیدند. این بار هم بارلا بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عمق او لائوتارو با ضربه ای نه چندان محکم تبدیل به گل کرد. در دقایق خاتمهی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت این نیمه با همان دو گل به خاتمه رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل شروع کرد و موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه ها ایجاد شد اما نتوانستند از آنها استفاده نمایند تا اینکه در دقیقه 56، اینتر به گل سوم رسید. روی حرکت ادین ژکو از سمت راست و پاس زمینی او، لائوتارو صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، توپ را به طاق دروازه کوبید تا هت تریکش در این ملاقات را کامل کند.

در ادامه هر دو تیم دست به چند تعویض زدند اما این تغییری در فرایند بازی ایجاد نکرد و همچنان این اینتری ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در نهایت در دقیقه 64 به گل چهارم رسیدند. رابین گوسنس که تنها دو دقیقه از حضورش در زمین می گذشت، پاسی زمینی را در دهانه دروازه برای ژکو فرستاد و او هم با یک ضربه بغل پای حساب شده کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم از فشار حملات اینتر کاسته نشد و در دقیقه 69، این تیم به گل پنجم دست پیدا کرد. روی فرار عالی دامفریس از سمت راست و پاس در عرض او، ژکو در موقعیت تک به تک نهاده شد و با یک ضربه مطمئن، حساب کار را 5-0 کرد. در دقایق به جای مانده باز هم اینتری ها موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از این فرصت ها استفاده نمایند و در نهایت بازی با همان پنج گل به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اینتر 5 ، سالرنیتانا 0؛ صدرنشینی با تحقیر قعرنشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر 5 ، سالرنیتانا 0؛ صدرنشینی با تحقیر قعرنشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید