تحریم های جدید غرب، ریاکارانه هستند

به گزارش وبلاگ طفره، روز شنبه(25 اسفندماه)، روسیه ماهیت ریاکارانه تحریم های جدید غرب بر علیه مسکو را محکوم کرد و قول داد اقدام تلافی جویانه مقتضی را نسبت به این حرکت غیردوستانه انجام دهد.

تحریم های جدید غرب، ریاکارانه هستند

به گزارش خبرنگار بین الملل وبلاگ طفره به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز شنبه(25 اسفندماه)، روسیه ماهیت ریاکارانه تحریم های جدید غرب بر علیه مسکو را محکوم کرد و قول داد اقدام تلافی جویانه مقتضی را نسبت به این حرکت غیردوستانه انجام دهد. تحریم های جدید غرب بر علیه روسیه، متمرکز بر بعضی مقام های روس بوده و به دلیل ایفای نقش توسط آن ها در جریان درگیری دریایی روسیه و اوکراین در سال گذشته اعمال می شوند.

ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و کانادا، روز آدینه(24 اسفندماه)، تحریم هایی را بر بیش از 12 مقام روس و تاجر در اعتراض به آنچه تهاجم ادامه دار روسیه به اوکراین خوانده شده، اعمال کردند.

وزارت خارجه روسیه اعلام نموده:بهانه اقامه شده برای تحریم مقام ها و تجار روس، ریاکارانه و به دور از واقعیت است این وزارتخانه همچنین گفته است:روسیه اقدام غیردوستانه اتحادیه اروپا را بی پاسخ نخواهد گذاشت. روسیه بروکسل را به طرفداری از کی یف در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اوکراین در 31 مارس سال 2019 متهم کرد.

وزارت خارجه روسیه همچنین آمریکا و کانادا را نیز به کوشش های روسیه هراسی متهم کرد و گفت: اقدامات آن ها منجر به نتایجی که آن ها به دنبال کسبشان هستند نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری موج

به "تحریم های جدید غرب، ریاکارانه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم های جدید غرب، ریاکارانه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید