تصاویر طناز طباطبایی، هومن سیدی و شادی کرم رودی مقابل دوربین عکاسان ونیز

به گزارش وبلاگ طفره، عوامل و بازیگران فیلم سینمایی بی رویا ساخته آرین وزیر دفتری و به تهیه کنندگی هومن سیدی پیش ازنمایش این فیلم در جشنواره ونیز مقابل دوربین عکاسان رفتند.

تصاویر طناز طباطبایی، هومن سیدی و شادی کرم رودی مقابل دوربین عکاسان ونیز

به گزارش وبلاگ طفره، فیلم بی رؤیا ساخته آرین وزیر دفتری که در بخش افق های اکسترا جشنواره ونیز 2022 پذیرفته شده طی روزها 6 و 7 سپتامبر (15 و 16 شهریور) 5 نمایش در جشنواره ونیز خواهد داشت و نخستین نمایش این فیلم برای اهالی رسانه و فعالان سینما از ساعت 14:30 امروز (15 شهریور) به وقت محلی در سالن Sala Giardino خواهد بود و نخستین نمایش عمومی فیلم نیز در همین روز و از ساعت 21 در این سالن Sala Giardino رقم خواهد خورد.

طناز طباطبایی، شادی کرم رودی (بازیگران)، آرین وزیر دفتری (کارگردان) و هومن سیدی (تهیه کننده) از عوامل اصلی بی رویا هستند که ساعاتی قبل مقابل دوربین عکاسان در ونیز رفتند.

در فیلم سینمایی بی رؤیا ساخته آرین وزیردفتری هم طناز طباطبایی، صابر ابر و شادی کرم رودی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند و تهیه کنندگی این فیلم نیز بر عهده هومن سیدی است.

در خلاصه داستان فیلم سینماییبی رؤیا آمده است: مواجهه رویا با دختری بی نام ونشان، آغاز اتفاقاتی عجیب در زندگی رویا و بابک است...

هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز، قدیمی ترین جشنواره سینمایی جهان، از تاریخ 31 آگوست تا 10 سپتامبر (9 تا 19 شهریور) در ایتالیا در حال برگزاری است.

  • تشویق 12 دقیقه ای یک فیلم در جشنواره ونیز
  • تصاویر | جنگ جهانی سوم و بی رویا از ایران در روز هشتم جشنواره ونیز | اکران پسر با بازی آنتونی هاپکینز
منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر طناز طباطبایی، هومن سیدی و شادی کرم رودی مقابل دوربین عکاسان ونیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر طناز طباطبایی، هومن سیدی و شادی کرم رودی مقابل دوربین عکاسان ونیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید