تصاویر ، چگونه همه لباس هایمان را در یک کمد کوچک جا دهیم؟

به گزارش وبلاگ طفره، احتمالا همه ما در زندگی سعی می کنیم لوازممان را در جاهای کوچک و جمع وجوری که داریم جا بدهیم. در اینترنت جست وجو می کنیم و همه وسایلمان را بالا و پایین می کنیم. اگر کمی در اینترنت گشته باشیم، روش کن ماری را خواهیم دید. این روش توسط خانم ماری کوندو ابداع شده است و برای آرامش ذهن ما بسیار موثر است.

تصاویر ، چگونه همه لباس هایمان را در یک کمد کوچک جا دهیم؟

به گزارش وبلاگ طفره به نقل از ایرنا، همه ما به دنبال این هستیم که کشوهای خلوت تری داشته باشیم و لوازممان را در یک کمد و کشو جا بدهیم. تا کردن لباس به سبک کن ماری یکی از این کارهاست.

اولین کار: دور انداختن

اول لباس هایتان را سره و ناسره کنید. لباس هایی را که سایزتان نیست، دوستشان ندارید و مدت هاست نمی پوشید هدیه بدهید یا به خیریه ها ببخشید. سپس سراغ کتاب ها، مقالات، نوشته ها و چیزهای متفرقه بروید.

دومین کار: سازماندهی وسایل

برای مثال تمام لباس های خود را نظم دهید. لباس های مربوط به بالاتنه مانند پیراهن ها و ژاکت هایتان را جدا کنید. همچنین لباس های مربوط به پایین تنه مانند شلوار و دامن را جدا کنید و کنار هم بگذارید. کاپشن ها، کت ها و بعضی لباس ها را آویزان کنید. لباس خانه، لوازم جانبی مانند روسری، کمربند، کلاه و غیره را جا بدهید. کیف ها را در جای دیگری بگذارید. لباس شنا را در جای دیگری بگذارید. همین موارد به شما یاری می نماید نظم جدی در لوازم خود داشته باشید.

سومین کار: فقط مواردی را که باعث شادی شما می شوند نگاه دارید.

ماری کوندو برای توصیف آنچه باید نگاه دارید می گوید: الهام بخش شادی، لذت هیجان، عشق، شما را حرکت می دهد و... . اگر چیزی در شما حس مثبتی ایجاد نمی نماید، آن را نگاه ندارید.

چهارمین کار: پس از سرانجام دور ریختن، فضای خودتان را سازماندهی کنید.

در این مرحله شما باید تمام چیزهایی را که از یک جنس هستند کنار یکدیگر بگذارید و از پراکنده سازی جلوگیری کنید.

پنجمین کار: ایده دریافت از کارهای موجود

عکس های زیر این ایده را به ما می دهند که چه کارهای ساده ای می توانند باعث شوند که با اشغال کردن کمترین فضا، کمدی مرتب و کاربردی داشته باشیم. لباس هایتان را لوله کنید و به طور منظم در جعبه هایی نگهداری کنید.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، چگونه همه لباس هایمان را در یک کمد کوچک جا دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، چگونه همه لباس هایمان را در یک کمد کوچک جا دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید