تمساحی که 4نفر را یک لقمه کرد!، فیلم

به گزارش وبلاگ طفره، عکس گرفتن در کنار تمساح ها شاید کار عادی به نظر نرسد اما در یکی از منطقه ها آفریقا رواج دارد؛ یکی از این منطقه ها برکه ترسناک در پاگا در غنا است.

تمساحی که 4نفر را یک لقمه کرد!، فیلم

به گزارش خبرگزاری وبلاگ طفره ، تمساح ها خزندگان بسیار خاصی هستند که از گروه دایناسورها هستند؛ چندین گونه مختلف از تمساح ها وجود دارد که شامل تمساح آب شور است که در هند، استرالیا و میکرونزی یافت می گردد. در آفریقا، گونه های بومی شامل تمساح های غرب آفریقا و تمساح خرطوم باریک آفریقای غربی است. تمساح ها همواره در نزدیکی یا در آب یافت می شوند. آنها زیستگاه های تالابی را در آب های گرمسیری در نیمکره جنوبی دوست دارند. در آفریقا، تمساح ها در باتلاق های آب شیرین و بعلاوه در رودخانه ها، دریاچه ها و باتلاق های حرا یافت می شوند.

تمساح ها به طور معمول چگونه رفتار می نمایند؟

تمساح ها حیواناتی اجتماعی هستند که در گروه هایی با ساختار سلسله مراتبی زندگی می نمایند. معمولاً بزرگ ترین گونه آن ها است که مسئولیت ها را بر عهده دارد، او می تواند برترین مکان ها را انتخاب کند. با این حال، ماده ها سهم خود را در طول تغذیه گروهی دریافت می نمایند. تمساح ها با استفاده از صدای جیر جیر و فریاد زدن ارتباط صوتی برقرار می نمایند. آنها بعلاوه حیوانات بسیار باهوشی هستند که رفتار طعمه خود را مشاهده می نمایند و یاد می گیرند که چگونه آن را بگیرند! وقتی حیوانات طعمه برای نوشیدن به آب می آیند، آنها خیلی خوب کار می نمایند. بعضی از تمساح ها حتی از مواد لانه سازی برای جذب پرندگان به سمت خود استفاده می نمایند.

  • با خواندن این عدد مغزتان سوت می کشد/ تعداد کل موجوات زنده در تاریخ زمین

  • کشف فسیل هایی بسیار نادر از دل خاک!

کروکودیل ها شکارچیان گروهی هستند و با هم کار می نمایند تا طعمه خود را شکار نمایند. آنها بعلاوه در حال کشتی گرفتن، سوار شدن بر پشت یکدیگر و شنا کردن با هم برای تفریح دیده شده اند. انسان ها طعمه معمولی تمساح ها نیستند. آنها ماهی، سخت پوستان، پرندگان و بعضی از پستانداران را می خورند. با این حال، تمساح ها می توانند تهاجمی باشند و در گذشته مسئول مرگ انسان ها بوده اند.

منبع: a-z-animals

323

منبع: خبرآنلاین

به "تمساحی که 4نفر را یک لقمه کرد!، فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمساحی که 4نفر را یک لقمه کرد!، فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید