خبرنگاران الفیاض: الحشد الشعبی آماده یاری درباره حادثه الفرحاتیه است

به گزارش وبلاگ طفره، بغداد -خبرنگاران- فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق بر آمادگی این سازمان برای ارایه یاری در زمینه تحقیق مربوط به حادثه اخیر ناحیه الفرحاتیه در شهر بلد در استان صلاح الدین این کشور تاکید نمود.

خبرنگاران الفیاض: الحشد الشعبی آماده یاری درباره حادثه الفرحاتیه است

به گزارش وبلاگ طفره، فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق توضیح داد: مصطفی الکاظمی نخست وزیر اهتمام ویژه ای به این حادثه نشان داد و ما در قالب یک هیئت رسمی امنیتی بلندپایه برای پیگیری حادثه به محل رفتیم و تحقیقاتی در این زمینه داریم.

ناحیه الفرحاتیه در استان صلاح الدین عراق روز شنبه شاهد کشف اجساد هشت نفر و ربوده شدن چهار نفر دیگر بود که هنوز سرنوشت ربوده شدگان تعیین نیست.

الفیاض بر آمادگی سازمان الحشد الشعبی برای ارایه یاری و حمایت در این زمینه تاکید نمود و گفت: ما همه اقدامات را علیه کسانی که محکومیت آنها در این جنایت ثابت گردد، اتخاذ خواهیم کرد.

وی درباره حزب دموکرات کردستان عراق گفت: پرسنل الحشد الشعبی روابط خوبی با مسعود بارزانی و حزب بارزانی دارند و ما در موقعیت دفاع از مقر حزب دموکرات بوده ایم.

الفیاض که چهارشنبه شب با خبرگزاری رسمی عراق مصاحبه کرد، اضافه کرد که فرهنگ آتش زدن اخیرا در عراق با عجین شدن هرگونه اعتراضی با آتش زدن و تخریب دفاتر رواج یافته است که این اقدامات محکوم بوده و براساس قانون جرم تلقی می گردد.

الفیاض در بخش دیگری از این مصاحبه اشاره نمود که جنین هنیس پلاسخارت نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق در ملاقات با عبدالعزیز المحمداوی (ابوفدک) رییس ستاد عملیات سازمان الحشد الشعبی در یازدهم مهرماه جاری هیچ نامه ای به وی تحویل نداده و این ملاقات عادی و معمولی بوده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران الفیاض: الحشد الشعبی آماده یاری درباره حادثه الفرحاتیه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران الفیاض: الحشد الشعبی آماده یاری درباره حادثه الفرحاتیه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید