خبرنگاران محمود انوشه و جمعی از هنرمندان در شب نشینی آخر سال دست در دست

به گزارش وبلاگ طفره، تهران- خبرنگاران- برنامه دست در دست در آستانه سال نو در یک دورهمی ویژه آخرِ سالی، آدینه 29 اسفندماه میزبان محمود انوشه، مهران رجبی، شوکت حجت، شهریار شاهین دژی و خوانندگان و مهمانان ویژه دیگری خواهد بود.

خبرنگاران محمود انوشه و جمعی از هنرمندان در شب نشینی آخر سال دست در دست

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ طفره از روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه دست در دست آدینه 29 اسفند میزبان جمعی از مهمانانی است که طی این شب ها دور میزی از جنس رفاقت، آرامش و مهربانی کوشش کردند شبانه هایی آرام همراه با امید و مهربانی را به مخاطبان خود تقدیم نمایند.

بر این اساس در سی امین قسمت از این برنامه محمود انوشه، روان شناس، مدرس دانشگاه و مشاور، مهران رجبی بازیگر، شوکت حجت دوبلور و صداپیشه، میثم درویشیان پور طنزپرداز، شهریار شاهین دژی پژوهشگر، نویسنده و استاد ادبیات فارسی و ... حضور خواهند داشت و با سیاوش عقدایی مجری این برنامه گفت وگو خواهند کرد.

همچنین علیرضا کیا از گروه منهای فقر و سعیده کریمی از گروه جهادی دست های مهربانی نیز که پیش از این فرصت حضور در این برنامه را داشته اند، مهمانان دیگر این ویژه برنامه خواهند بود.

لازم به ذکر است دست در دست طی دو فصل پاییزی و زمستانیِ خود میزبانِ مهمانانی از اقشار گوناگون بود. ایرج حریرچی، کیانوش دنیا پور،رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، فریبا متخصص، پوراندخت مهیمن، عذرا وکیلی، مهران رجبی، عنایت بخشی، شهرام عبدلی، مریم سعادت و ... بخشی از مهمانان این برنامه بوده اند که علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداختند و در این جهت هم صحبت افرادی می گردد که گام های موثری در کمک رساندن به همنوعان خود برداشته اند.

دست در دست کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه نمایندگی هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی بهار ارجمند که حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران محمود انوشه و جمعی از هنرمندان در شب نشینی آخر سال دست در دست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محمود انوشه و جمعی از هنرمندان در شب نشینی آخر سال دست در دست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید