دستگیر شدن یک فرد بسیار نزدیک به آسانژ در اکوادور

به گزارش وبلاگ طفره، به دنبال بازداشت جولیان آسانژ در شهر لندن یک شریک وی نیز در کشور اکوادور در حالی که کوشش می نموده از این کشور به ژاپن فرار کند، بازدداشت شده است.

دستگیر شدن یک فرد بسیار نزدیک به آسانژ در اکوادور

به گزارش وبلاگ طفره، ماریا پائولا رومو، وزیر کشور اکوادور براساس گزارش خبرگزاری فرانسه با اعلام دستگیری این فرد که البته نامی از او نبرد، تنها او را به عنوان یک شخص بسیار نزدیک به جولیان آسانژ معرفی نموده و گفت: شخصی که بسیار به سازمان آسانژ نزدیک است و در اینجا زندگی می نموده، در حالی که کوشش می نموده از اکوادور به ژاپن فرار کند بازدداشت شده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت که مقام های اکوادور ظاهرا یک متخصص نرم افزار سوئدی که با ویکی لیکس ارتباط داشته را بازدداشت کردند.

یک مقام اکوادوری که نام اش را فاش نکرد به آسوشیتدپرس گفت: این شخص به نام اولا بینی روز پنج شنبه در فرودگاه شهر کوئیتو قبل از آنکه بتواند سوار به هواپیمایی به مقصد ژاپن گردد بازدداشت شده است.

وکیل آسانژ در اکوادور به نام کارلوس پوودا به اسپوتنیک گفت، این شخص دوست موکل اش است و مشاور او نیست و وکلا نیز از دلیل دستگیری او اطلاعی ندارند، اما این گفته که وی دستیار آسانژ بوده درست نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیر شدن یک فرد بسیار نزدیک به آسانژ در اکوادور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیر شدن یک فرد بسیار نزدیک به آسانژ در اکوادور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید