سایبان و بارانگیر درب و پنجره احتیاج هر خانه ایرانی

به گزارش وبلاگ طفره، شرکت سایه روشن با اتکاء بر 2 دهه تجربه در زمینه طراحی و اجرای انواع سایبان و بارانگیر ، اقدام به فراوری 4 سایز پایه براکت به همراه متعلقات مورد احتیاج کرده و توانسته به احتیاج مردم شریف این مرز و بوم و حتی همسایگان مجاور پاسخ دهد.

سایبان و بارانگیر درب و پنجره احتیاج هر خانه ایرانی

شایان ذکر است شرکت سایه روشن به عنوان تنها فراوری کننده این محصول در ایران آماده اعطای نمایندگی به شهرهای مختلف ایران می باشد. که در ذیل به مشخصات ابعادی و خصوصیات مثبت و منفی بارانگیر فراوری شده اشاره خواهیم کرد.

یکی از اجزای اصلی سایبان پایه براکت می باشد که برای افزایش دوام و عدم تغییر رنگ در درازمدت و بعلاوه سبک بودن ، از مواد (PP) با 30 درصد الیاف بصورت تزریقی فراوری شده که از خصوصیات شاخص این محصول نسبت به نمونه های مشابه خارجی دوام و انعطاف پذیری بالای آن خواهد بود.

این پایه با 4 سایز پیش آمدگی با ابعاد 60، 80 ،100 و 150 سانتی متر فراوری شده و از محاسن این نوع پایه نحوه اتصال به دیوار می باشد که با استفاه از رول بولت می توان پایه را به دیوار بدون هیچگونه تخریب متصل کرد.

یکی دیگر از محاسن این نوع پایه ها عدم تغییر رنگ به علت استفاده از مواد درجه یک می باشد که در رنگهای مختلف مشکی، قهوه ای، سفید و طوسی فراوری و عرضه می گردد.

از دیگر اجزای تشکیل دهنده این سایبان فیکسینگ بار (زهوار جلو و عقب) می باشد که وظیفه نگهداری لبه ورق و فیکس کردن جلوی پایه ها در کنار هم را برعهده دارد، جنس اینگونه فیکسینگ بارها از آلومینیوم و در رنگ های مختلف طوسی، مشکی، قهوه ای و سفید عرضه می گردد.

از دیگر اجزای تشکیل دهنده این سایبان که وظیفه پوشش را برعهده دارد ورق پلی کربنات دو جداره ویا تخت فلت نشکن می باشد که می توان از ضخامت های 3 میلی متر الی 6 میلی متر با رنگ های دودی، شیری ، شفاف و … استفاده کرد.

گفتنی است یکی از عوامل معین قیمت و عمر مفید این نوع سایبان یا بارانگیر ورق پلی کربنات با درجه کیفی مختلف می باشد.

در نهایت برای اتصال این نوع سایبان به دیوار بایستی از رول بولت که دارای تنوع بسیاری در بازار می باشد استفاده کرد که علاوه بر وظیفه اصلی بایستی سایبان را در مقابل بادهای شدید در محل اتصال به دیوار حفظ کند.

مهمترین مواردی که در کیفیت و ماندگاری سایبان تأثیر بسزای می گذارد به توضیح ذیل می باشد:

 1. فواصل نصب پایه ها مطابق استاندارد شرکت

 2. ضخامت ورق مورد استفاده جهت پوشش

 3. نوع ورق مورد استفاده در پوشش متناسب با شرایط اقلیمی

 4. UVدار بودن ورق مورد استفاده

 5. استفاده از چسب آکواریوم درجه یک جهت درزگیری و آب بندی سایبان

 6. نوع رول بولت متناسب با جنس دیوار

 7. اجرای نصب اصولی

موارد کاربرد سایبان یا بارانگیر:

 1. درب و پنجره های ساختمان ها

 2. کنتورهای برق و گاز و تأسیسات مشابه

 3. استفاده جهت سقف پیاده روها و راهروها

 4. نصب جلوی تراس بعنوان حفاظ

 5. اجرای سایبان بصورت دوطرفه بالای درب وردی پارکینگ و درب حیاط بجای آردواز

چقدر می پسندید؟

منبع: اتاق

به "سایبان و بارانگیر درب و پنجره احتیاج هر خانه ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایبان و بارانگیر درب و پنجره احتیاج هر خانه ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید