سرلیستی قالیباف به طور جدی مطرح است، درد اصلاح طلبان درد مردم نیست

به گزارش وبلاگ طفره، فعال سیاسی اصولگرا گفت: تا به امروز لیست شورای ائتلاف نیرو های انقلاب تهیه نشده اما سرلیستی قالیباف به جد مطرح است.

سرلیستی قالیباف به طور جدی مطرح است، درد اصلاح طلبان درد مردم نیست

سیدمحمد حسینی عضو شورای مرکزی ائتلاف نیرو های انقلاب در گفت و گو با ، در واکنش به اقدام اصلاح طلبان در عبور از روحانی، اظهار کرد: یکی از شگردهای اصلاح طلبان در طول سالیان گذشته فرافکنی و آدرس غلط دادن به جامعه است.

فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: اصلاح طلبان به غیر از دولت نهم و دهم همیشه در قدرت بوده اند و در دولت ها سهم داشته اند، اما بعضاً نقش اپوزیسیون را هم بازی می نمایند تا در عین طلبکاری، دیگران را مقصر جلوه دهند.

حسینی با بیان اینکه اصلاح طلبان در شرایط فعلی باید جوابگو باشند، گفت: در حال حاضر اصلاح طلبان هم در مجلس نقش پررنگی دارند و هم دولت روحانی با حمایت و تضمین آن ها و (تَکرار رئیس دولت اصلاحات) روی کار آمده است، علاوه بر این شورای شهر تهران و دیگر کلان شهر ها هم در اختیار اصلاح طلبان است، اما شاهد ضعف مفرط و ناکارآمدی آن ها هستیم.

این استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه حربه اصلاح طلبان مبنی بر عبور از روحانی نخ نما شده است، گفت: این حنا دیگر رنگ ندارد، زیرا اگر ادعای اصلاح طلبان در مورد نداشتن اختیارات درست است، چرا تمام قد برای پیروزی روحانی در انتخابات کوشش کردند و حالا هم برای مجلس و حفظ قدرت تقلا می نمایند؟

لاریجانی و عارف سودای ریاست جمهوری دارند/ مجلس فعلی بسیار بیشتر از دوره های قبل ریزش می نماید

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با تاکید بر اینکه ناکارآمدی اصلاح طلبان بسیار مشهود است، توضیح داد: در شرایط فعلی روزبه روز زندگی بر مردم سخت تر می گردد و با نگاه نادرست به بیرون مرز ها و امید به غرب و برجام به عنوان حلال مسائل کشور نتیجه ای بدست نیامده است، مردم نه تنها گلایه دارند، بلکه از دست این جماعت پرادعا و کم کار عصبانی هستند.

حسینی گفت: در دوره اخیر مسئله ای که مزید بر علت شده، سوءاستفاده از قدرت توسط بعضی دولتمردان، رؤسای سازمان ها و مدیران ارشد است که مرتب شاهد دستگیری و محاکمه آن ها هستیم. در شرایطی که مردم در تهیه وسایل اولیه زندگی خود درمانده اند بعضی از مدیران سوءاستفاده های میلیاردی می نمایند که این مسئله بیشتر باعث ناراحتی و نارضایتی توده های مردم می گردد، در سال های اخیر فاصله طبقاتی یا همان ضریب جینی افزایش پیدا نموده و توجه به اقشار کم درآمد جامعه کاهش پیدا نموده است.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیرو های انقلاب تاکید نمود: شخصی مانند آقای شکوری راد با صراحت عنوان می نماید پایگاه رأی ما (اصلاح طلبان) مناطق مرفه نشین و پایگاه رأی نیرو های انقلاب (اصولگرا) مناطق محروم است که حوادث مربوط به بنزین بیشتر در مناطق محروم و حاشیه نشین اتفاق افتاده است و بر این اساس پایگاه رأی ما تغییر ننموده است، یعنی اصلاح طلبان که روزگاری شعار های افراطی چپ گرایی و حمایت از مستضعفان و کارگران می دادند حالا به پایگاه رأی خود در میان سرمایه داران و مرفهان بی درد افتخار می نمایند!

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم ادامه داد: با کارنامه ضعیف روحانی، مردم دیگر تحت تاثیر جنگ روانی و القائات اصلاح طلبان قرار نمی گیرند و شگرد های عوام فریبانه دیگر کارساز نیست.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا برای کارآمدی مجلس آینده، نیرو های انقلاب باید چه اقداماتی انجام دهند، گفت: در وهله اول باید کوشش گسترده ای برای روشنگری و ایجاد امید در مردم برای حضور گسترده در انتخابات صورت گیرد و بر انتخاب نیرو های متدین، دلسوز، متخصص، با تجربه و پاک دست تاکید گردد و علی القاعده مردم نسبت به چنین افراد جریانات سیاسی کشور بعد از چهل سال شناخت دارند و با تأمل در عملکرد و سابقه افراد می توانند به انتخاب احسن مبادرت ورزند.

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با بیان اینکه مردم نباید فریب وعده های کذایی و جنگ رسانه ای داخل و خارج را بخوردند، اظهار کرد: اکنون که در آستانه انتخابات هستیم در رسانه ها مطرح می گردد که در سفر رئیس جمهور به ژاپن احتمالاً گشایش هایی صورت می گیرد و آمریکا تحریم ها را برمی دارد، این مسئله در گذشته هم سابقه دارد و غربی ها با مطرح کردن اینگونه مسائل تنفس مصنوعی به اصلاح طلبان داده اند تا در قدرت باقی بمانند و چون با حضور آنان احساس خطر کمتری می نمایند و ناکارآمدی آن ها را عامل رویگردانی مردم نسبت به نظام اسلامی می دانند.

مردم تهران به سرلیستی قالیباف اقبال دارند/ اصلاح طلبان به دلیل شرمندگی از عملکرد خود نیامدند

حسینی اضافه کرد: این موارد را باید منصفانه و با صراحت با مردم که ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب هستند در میان گذاشت، سپس به تبیین برنامه های نیرو های انقلاب به ویژه در حوزه بهبود وضع معیشتی مردم پرداخت و فضای پیش رو را به خوبی ترسیم کرد که تا حدودی معلوم باشد چه اقداماتی در مجلس یازدهم صورت خواهد گرفت، یکی از دلایلی که دولت ناکارآمد است عدم نظارت جدی بر عملکرد دولت است و متاسفانه جمعی از نمایندگان فعلی به جای انجام وظایف و سوگند نمایندگی، توجیه گر ضعف های دولت شده اند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیرو های انقلاب توضیح داد: نمایندگانی که با لیست امید وارد خانه ملت شدند در واقع وکیل الدوله هستند، دردشان، درد مردم و صدای آن ها هم صدای آحاد جامعه نیست، بلکه به دنبال منافع حزبی و باندی هستند و متاسفانه بعضی نمایندگان در این دوره به دنبال زدوبند و کار چاق کنی و دلالی بوده اند که پرونده هایی برای آن ها در قوه قضاییه تشکیل شده است و با خاتمه دوره نمایندگی باید روانه دادگاه و چه بسا زندان شوند و برای جامعه اسلامی زیبنده نیست که چنین افرادی نماینده مردم باشند.

استاد دانشگاه تهران عنوان نمود: با آگاهی و هوشیاری مردم و ایده ها و طرح هایی که بر مبنای مطالعات تهیه شده است نیرو های انقلاب می توانند شرایط کشور را تغییر دهند، همان طور که قوه قضاییه با آمدن آقای رئیسی دچار تغییر و تحول شد و امید را در دل مردم ایجاد کرد، حال اگر مردم به این نکات توجه نمایند به این نتیجه می رسند که نیرو های انقلاب هم در مجلس می توانند منشأ آثار سازنده و مفید باشند و مسائل کشور را حل نمایند یا کاهش دهند!

حسینی درمورد سرلیستی قالیباف و حضور موثرش در مجلس گفت: با توجه به تجربه آقای قالیباف در نیروی هوایی سپاه، نیروی انتظامی و شهرداری تهران که تهرانی ها حالا بهتر متوجه خدمات ایشان می شوند، او به عنوان یک نیروی مجرب و کارآمد می تواند در مجلس حضور موثر داشته باشد، البته تا به امروز لیست شورای ائتلاف نیرو های انقلاب تهیه و سرلیستی ایشان هم نهایی نشده است، اما احتمال این موضوع به جد مطرح است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سرلیستی قالیباف به طور جدی مطرح است، درد اصلاح طلبان درد مردم نیست" امتیاز دهید

1 کاربر به "سرلیستی قالیباف به طور جدی مطرح است، درد اصلاح طلبان درد مردم نیست" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلیستی قالیباف به طور جدی مطرح است، درد اصلاح طلبان درد مردم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید