شبکه های اجتماعی، ارسال 100 میلیارد پیام در واتس اپ در هر روز!

به گزارش وبلاگ طفره، خبرنگاران- پیام رسان واتس اپ در حال حاضر شاهد رد و بدل شدن روزانه 100 میلیارد پیام است.

شبکه های اجتماعی، ارسال 100 میلیارد پیام در واتس اپ در هر روز!

به گزارش وبلاگ طفره، این آمار از سوی مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک که شرکت مادر واتس اپ است، در جلسه انتشار درآمدهای سه ماهه این شرکت اعلام شد.

البته واتس اپ برای نخستین بار در شب سال نوی گذشته به این نقطه عطف رسید. به گفته زاکربرگ، واتس اپ و سایر اپلیکیشنهای فیس بوک روزانه توسط بیش از 2.5 میلیارد نفر در سراسر جهان استفاده می شوند.

در مقطع فعلی، واتس اپ با خودش در رقابت است. مسنجر فیس بوک و واتس اپ به اتفاق برای رد و بدل شدن 60 میلیارد پیام در روز در سال 2016 استفاده می شدند. تیم کوک، مدیرعامل اپل در ماه مه اظهار کرد iMessage و فیس تایم رکورد استفاده بالایی داشته اند اما آمار خاصی در این باره منتشر نکرد. آخرین باری که اپل آمار مربوطه را منتشر کرد، سرویس این شرکت از نظر میزان مصرف بسیار عقب تر از واتس اپ بود. پیام رسان وی چت که بیش از یک میلیارد کاربر دارد هم از نظر حجم روزانه ارسال پیام از واتس اپ عقب تر است.

واتس اپ در اوایل سال 2014 برای ارسال روزانه حدود 50 میلیارد پیام مورد استفاده قرار می گرفت و کمتر از 500 میلیون کاربر داشت. واتس اپ اکنون بیش از دو میلیارد کاربر دارد و در هند که بزرگترین بازارش از نظر شمار کاربران است، محبوبیتش از سایر اپلیکیشنها فراتر رفته است.

ویل کت کارت، مدیر واتس اپ در توییتی نوشت: امسال همه ما برای در تماس ماندن با عزیزانمان و به انجام رساندن کارهایمان، به پیام رسانی بیش از همیشه متکی بوده ایم. ما مفتخریم که واتس اپ قادر است روزانه 100 میلیارد پیام ارسال کند و درباره راه پیش رو هیجان زده هستیم.

بر اساس گزارش تک کرانچ، این آمار تنها خبری بوده که درباره واتس اپ اعلام شده است و مواردی شامل زمان ازسرگیری سرویس پرداخت در برزیل و زمان راه اندازی سرویس پرداخت واتس اپ در هند هنوز مشخص نیست.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "شبکه های اجتماعی، ارسال 100 میلیارد پیام در واتس اپ در هر روز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه های اجتماعی، ارسال 100 میلیارد پیام در واتس اپ در هر روز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید