شخصیت طرف مقابلتان را با نگاه کردن به جورابش پی ببرید ، معناهای مختلف هر مدل و رنگ جوراب

به گزارش وبلاگ طفره، اگر فکر می کنید کسی متوجه جوراب های شما نمی گردد و به همین علت در تاثیری که شما ایجاد می کنید نقشی ندارند، سخت در اشتباهید. با ما همراه شوید تا شخصیت طرف مقابلتان را تنها با نگاه کردن به جورابش پی ببرید.

شخصیت طرف مقابلتان را با نگاه کردن به جورابش پی ببرید ، معناهای مختلف هر مدل و رنگ جوراب

به گزارش وبلاگ طفره، اگر فکر می کنید کسی متوجه جوراب های شما نمی گردد و به همین علت در تأثیری که شما ایجاد می کنید نقشی ندارند، بهتر است دوباره فکر کنید، چراکه اطرافیانتان متوجه آنها می شوند. مردم نه تنها متوجه جوراب های شما می شوند، بلکه بر اساس جوراب هایتان درباره شما قضاوت می نمایند. تا حالا چیزی درمورد شخصیت شناسی از روی جوراب به گوشتان خورده، با ما در این بخش همراه شوید تا شخصیت طرف مقابلتان را تنها با نگاه کردن به جورابش پی ببرید.

جوراب مارک دار

افرادی که علاقه به پوشیدن جوراب مارک دار دارند، بیش از مقدار علاقه مند به دیده شدن و جلب توجه هستند و برایشان مهم است که تمام جزئیاتش پوشش آنهاف خاص و منحصربه فرد باشد.

جوراب مشکی ساده

جوراب های مشکی ساده یک انتخاب ایمن و محافظه کارانه برای ست کردن با بیشتر لباس های غیر رسمی تجاری و شیک هستند. پوشیدن جوراب های مشکی با لباس های مناسب میهمانی، نشان می دهد که حواستان به همه چیز در اطراف و زندگی تان جمع است.

جوراب های مشکی نشان می دهند که شما تمایل ندارید از قواعد خود خارج شوید یا به خارج از چارچوب فکر کنید. اگر می خواهید خلاق یا جسور دیده شوید، جوراب های مشکی ساده این کار را انجام نمی دهند.

جوراب راه راه

اگر علاقه به پوشیدن جوراب های راه راه دارید پس احتمالا شما از آن دسته افرادی هستید که مرزها را به راحتی کنار زده و برای رسیدن به اهداف خود از همه موانع عبور می کنید. طرح راه راه جوراب، برای افراد خلاق و افرادی که می دانند چگونه خود را جدی بگیرند عالی است.

جوراب های کهنه و سوراخ

اگر جوراب های سوراخ دار یا رنگ پریده می پوشید، به جهان نشان می دهید که برایتان خیلی از مسائل، مهم نیست و متاسفانه این یعنی شما فردی نیستید که به ظاهرتان اهمیت کافی بدهید و به همین واسطه دیگران شما را فردی می بینند که چندان نمی توان روی او حساب کرد. بی اهمیتی به ظاهر کم کم به بی توجهی به مسائل مهمتر هم سرایت نموده و نتیجه ای حاصل می گردد که قطعا برایتان قابل پیش بینی است.

جوراب قهوه ای ساده

اگر لباس قهوه ای یا خاکی می پوشید، انتخاب جوراب های قهوه ای ساده نشان می دهند که می دانید چگونه لباس مناسب بپوشید و با رنگ ها هماهنگ شوید. با این حال، قهوه ای رنگی است که به لحاظ انرژی نسبتاً ضعیف بوده و جوراب های قهوه ای برای افرادی که می خواهند در معرض دید نباشند و حواس اطرافیان بیش از حد به جزئیات پوشش آنها پرت نگردد، مناسب تر است. رنگ قهوه ای برای جوراب چندان محبوبیت ندارد اما اگر از جلب توجه هراس دارید، انتخاب خوبی برای شماست.

جوراب سفید ساده

جوراب های سفید ساده، اسپرت و ورزشی هستند که پوشیدن آنها نشان می دهد که برای رفتن به هر جایی آماده هستید. افرادی که جوراب سفید را به هر رنگ جوراب دیگری ترجیح میدهند غالبا اعتماد بنفس بالاتری نسبت به دیگران داشته و از اینکه در هر جمعی، مدیریت مصاحبه را در دست بگیرند هراسی ندارند.

جوراب رنگی رنگی

جوراب های رنگی در همه اشکالشان، نشان می دهد که شما اعتماد به نفس بالا داشته و حرفی برای گفتن دارید. شما مایلید که شخصیتتان در حال دیده شدن باشد. اگر بلد باشید رنگ ها را با هم هماهنگ کنید و حس تعادل خوبی داشته باشید، استفاده از جوراب های رنگی به شما یاری می نماید. معمولاً رنگ هایی را انتخاب می کنید که مکمل بقیه لباس هایتان هستند، رنگ های سرد با رنگ های سرد مانند آبی یا سبز، اما کنتراست نیز می تواند تأثیری مجذوب کننده داشته باشد.

جوراب های طرح دار

وقتی درباره جوراب های طرح دار صحبت می کنیم، آغاز به مواجهه با عباراتی همانند جسورانه و با درایت در شخصیت فرد می کنیم. استفاده از جوراب های طرح دار نشان می دهند که شما یک روش سازمان یافته و ساختار یافته برای انجام کارهایتان دارید و در کار شما احتمالاً همه چیز بی عیب است و در جای خود قرار گرفته است.

بدون جوراب

انتخاب نپوشیدن جوراب با کفش هایی که معمولاً به جوراب احتیاج دارند، نشان می دهد که شما فردی خشک و احتمالاً کمی عصبی هستید. به عقیده بعضی نپوشیدن جوراب نشان از بد سلیقگی است اما همواره نظرات یکسان نیست.

جوراب تمیز

موافق هستید که از جوراب های تمیز، سالم و با رنگ زنده استفاده کردن، نشان دهنده زندگی سالم و محیطی آرام برای لباس پوشیدن است. البته باید توجه داشت که آدم های وسواسی از این قاعده ممکن است مستثنی باشند. آنها، با وجود داشتن جوراب های تمیز، خوشرنگ و درخشان، معمولاً به عنوان افرادی عصبی و کم طاقت شناخته می شوند که با ناخن جویدن یا نگاه های مستاصل و بی قرار، قابل تشخیص هستند.

رنگ جوراب

زرد

رنگ زرد به عنوان نماد دانش و زیرکی در نظر گرفته می گردد و افرادی که جوراب های زرد را انتخاب می نمایند، معمولاً افراد باهوشی هستند.

آبی

رنگ آبی به عنوان نماد صلح جویی شناخته می گردد و افرادی که از جوراب های آبی استفاده می نمایند، اعتماد به نفس بالایی دارند و خوی آرام و هماهنگی دارند. آنها از استرس به دور هستند.

بنفش

رنگ بنفش به عنوان نماد تمایز و خلاقیت شناخته می گردد. افرادی که این رنگ را دوست دارند، در پی الهام بخشی هستند و معمولاً شخصیت خلاق و متمایزی دارند.

نارنجی

افرادی که جوراب نارنجی می پوشند، معمولاً افرادی مثبت اندیش و خون گرم هستند و این ویژگی ها سبب می گردد که اجتماعی و مهارتمند در معاشرت باشند. اگر کسی جوراب نارنجی پوشیده باشد، مناسب است با او به صحبت بپردازید زیرا احتمالاً مهارت های ارتباطی بالایی دارد.

سبز

افرادی که جوراب های سبز می پوشند، نماد آرامش و تعادل روحی هستند و احساس شادی و پیشرفت را تجربه می نمایند. در معاشرت با این افراد، شما نیز احساس خوبی خواهید داشت.

منبع: بهترین ها

منبع: همشهری آنلاین

به "شخصیت طرف مقابلتان را با نگاه کردن به جورابش پی ببرید ، معناهای مختلف هر مدل و رنگ جوراب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت طرف مقابلتان را با نگاه کردن به جورابش پی ببرید ، معناهای مختلف هر مدل و رنگ جوراب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید