شش چالش صنعت فولاد

به گزارش وبلاگ طفره، سومین رویداد از سلسله رویدادهای 3S مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد برگزار و شش چالش صنعت فولاد در قالب آن آنالیز می گردد.

شش چالش صنعت فولاد

به گزارش وبلاگ طفره، این رویداد در قالب Reverse Pitch برگزار و چالش های فولاد مبارکه در تحول دیجیتال در آن مطرح می گردد. در این رویداد شش چالش حفاظت فیزیکی هوشمند با استفاده از تحلیل تصاویر ویدئویی موجود در فولاد مبارکه، هوشمندسازی نگهداری و تعمیرات ماشین های دوار فولاد مبارکه با استفاده از تکنیک های پایش شرایط، هوشمندسازی انبار قطعات یدکی، ارتقاء ایمنی کارکنان فولاد مبارکه به وسیله مانیتورینگ و کنترل آنلاین رفتارهای ناایمن، همیار بازرس کنترل کیفی نورد سرد و شبیه سازی و هوشمندسازی نرم افزاری احیاء مستقیم سبا آنالیز می شوند.

در پی استقبال چشمگیر مخاطبان و ایده پردازان در نخستین و دومین رویداد 3S که در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار گردید، هم اکنون سومین رویداد 3S به وسیله پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، یک واحد کسب و کار تحول دیجیتال، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور(استان اصفهان) و سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می گردد.

هدف رویداد 3S ، تأمین نیازهای فناورانه صنعت فولاد ایران در حوزه تحول دیجیتال اعلام شده است.

مرکز نوآوری تحول دیجیتال، در پی حرکت به سمت تحول دیجیتال در صنعت فولاد کشور است و با هدف ایجاد بازوهای تحقیقاتی و اجرایی وابسته به صنعت فولاد، ارائه خدمات و محصولات منطبق با زنجیره ارزشی فولاد، استفاده از پتانسیل های دانشی موجود در دانشگاه جهت رفع سازی چالش های موجود در صنایع، استفاده از ظرفیت های علمی و ایده های نوآور دانشجویان دانشگاه تهران جهت ایجاد کسب و کار در تحول دیجیتال، ترویج فرهنگ کارآفرینی و نوآوری و ایجاد مرکزی برای انجام تحقیقات مرتبط با توسعه و توسعه پایدار صنعت فولاد کشور ایجاد شده است.

مأموریت این مرکز را می توان ایجاد و شتاب دهی هسته های نوآور و پیش رشد و سپس تشکیل و حمایت شرکت های رشدی و پسارشدی جهت توسعه زنجیره ارزشی تحول دیجیتال در صنایع فولاد و سایر صنایع اعلام کرد.

مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد، سومین رویداد از سلسله رویدادهای (smart ,Steel manufacturing ,Startup event) 3S را برگزار می نماید. علاقه مندان می توانند به وسیله سایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در رویداد 3S مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد ثبت نام نمایند.

هم چنین علاقه مندان و صاحبان ایده باید جهت ارسال طرح های پیشنهادی خود، فایل پیش پروپوزال را به وسیله لینک موجود در سایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران دانلود نمایند و پس از تکمیل، طرح های خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند جهت آگاهی از نکات کلیدی و ضروری جهت ارسال پیش پروپوزال، فایل موجود در سایت پارک علم وفناوری دانشگاه تهران را مطالعه نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88220700 الی 4 داخلی 183 و 09054905061 تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شش چالش صنعت فولاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شش چالش صنعت فولاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید