عیادت دکتر مونسان از مسئول دهکده طبیعت قزوین

به گزارش وبلاگ طفره، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مسئول دهکده طبیعت قزوین که روز گذشته بر اثر حمله شیر در باغ وحش این دهکده مصدوم شده بود، عیادت کرد.

عیادت دکتر مونسان از مسئول دهکده طبیعت قزوین

به گزارش وبلاگ طفره، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شامگاه امروز سه شنبه 25 تیر 98، به همراه عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و علیرضا خزائلی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان از نادر رضا نوری مؤسس و مسئول دهکده طبیعت مجموعه نمونه گردشگری باراجین قزوین که روز گذشته بر اثر حمله شیر در باغ وحش این دهکده مصدوم شده بود، در بیمارستان شهید رجایی عیادت کردند.

وی با حضور در بیمارستان مذکور ضمن عیادت از مسئول دهکده طبیعت، در جریان روند درمانی نوری نهاده شد و از درگاه خدای متعال برای وی شفای عاجل مسئلت کرد.

علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه این ملاقات در گفت وگو با وبلاگ طفره اظهار کرد: دهکده طبیعت به عنوان نمونه گردشگری در باراجین استان قزوین توسط نوری موسس دهکده مجموعه بسیار زیبایی گردشگری را ایجاد نموده است.

این مقام مسئول ادامه داد: پزشکان اعلام کردند که مشکل خاصی برای آقای نوری ایجاد نشده گرچه جراحت هایی داشتند که درمان و برطرف شده و وضعیت جسمانی ایشان رو به بهبود است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اضافه نمود: مسئول دهکده طبیعت باراجین قزوین علاقه بسیاری به حیوانات دارد و با اشتیاق از حیوانات نام می برد و حتی حاضر است همین الان برای غذا دادن به باغ وحش برود و به حیوانات رسیدگی نمایند.

مونسان گفت: از گردشگران کشور درخواست می گردد از مجموعه زیبا و جذاب نمونه گردشگری دهکده طبیعت باراجین استان قزوین بازدید نمایند و از زیبایی های این دهکده لذت ببرند.

منبع: میراث آریا

به "عیادت دکتر مونسان از مسئول دهکده طبیعت قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیادت دکتر مونسان از مسئول دهکده طبیعت قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید