غول های ایران و برزیل در یک قاب

به گزارش وبلاگ طفره و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ ورزشکاری بنام نینائو قرار است همان نقشی را در تیم ملی برزیل بازی کند که مرتضی مهرزاد برای تیم ملی ایران بازی می نماید.

غول های ایران و برزیل در یک قاب

تا به امروز مهرزاد هر جا از لابی هتل گرفته تا رستوران و تمرین پا گذاشته، سایه نینائو را پشت سر خود احساس نموده که می خواهد عملکرد او را رصد کند و الگوی خود قرار دهد.

همانگونه که سرمربیان برزیلی نیز در سال های اخیر ابایی نداشته و با صدای رسا در تبادل نظر های مختلف عنوان داشته اند: الگوی فنی آنان در والیبال نشسته دنیا تیم ایران هست و آن ها نیز کوشش دارند تا تیم شان، از نظر تنوع تاکتیکی و تکنیکی و تیمی مثل ایران شوند. در عکس نینائوی برزیلی از نزدیک و دور از چشم همه بازی مهرزاد را در بازی تدارکاتی با آلمان زیر نظر دارد، هر چند در بازی محبت آمیز دو تیم ایران و برزیل، ملاقات این دو ورزشکار دنیای والیبال نشسته در نخستین رویارویی شان، می تواند مبدل به مهم ترین سوژه بازی ها قبل از آغاز مسابقات گردد.

البته هادی رضایی سرمربی پر افتخار تیم ایران و از مدرسین برجسته دنیا در مقایسه نینائو و مهرزاد می گوید: برای مهرزاد زحمات زیادی کشیده شد تا به اینجا رسیده و نینائو راه درازی تا رسیدن به مهرزادی دارد که از نظر تحرک و انعطاف بدنی از همتای برزیلی اش، سرتر و تفاوتی میان آسمان و زمین بین آنان است.

منبع: فرارو

به "غول های ایران و برزیل در یک قاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غول های ایران و برزیل در یک قاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید