قلعه نویی: با حضور ممبینی بعضی مسائل ریشه کن شد

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در این بازی همه چیز بود درگیری، کار تاکتیکی و احترام تماشاگران.

قلعه نویی: با حضور ممبینی بعضی مسائل ریشه کن شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ طفره، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر فوتبال گفت: به فوتبال ایران تبریک می گویم؛ یک بازی پاک و زیبا را شاهد بودیم. در این بازی همه چیز بود درگیری، کار تاکتیکی و احترام تماشاگران.

وی ادامه داد: دربی های زیادی دیده ام جدا از نتیجه که خوشحالم، خوشحالی ام بخاطر این مسائل است. ذوب آهن هم می توانست برنده باشد؛ آنها بازی را بخصوص در نیمه اول بهتر شروع کردند چون 2 دفاع چپ را نداشتیم و تغییراتی ایجاد کردیم که آنطور که فکر می کردیم جواب نداد. نیمه دوم تغییراتی دادیم که خداراشکر به 3 امتیاز رسیدیم. صندلی تیم منصوریان اینجای جدول نیست چه در این مسابقه چه در مسابقات قبلی خیلی خوب بازی کردند. خوشحالم 3 امتیاز را گرفتیم و کلین شیت هم کردیم؛ آمارهای خوبی داشتیم. فوتبال منطقی و خبوی بخصوص در نیمه دوم ارائه دادیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که تیمش خیلی شکیبا بازی می نماید و آیا وی این موضوع را از بازیکنانش خواسته یا نه، گفت: از این شرایط بازی کردن راضی هستم البته سال گذشته انتقال توپ ما سریع بود و سال جاری هم احتیاج داریم در بعضی جاها سرعت بیشتری به توپ بدهیم تا حریف را تحت فشار بیشتری قرار دهیم، اما پرحوصله بازی کردن تیمم را قبول دارم بعضی جاها احتیاج است علاوه بر پر حوصله بازی کردن حریف را دور بزنیم. هرچند سپاهان می تواند از این چیزی هم که هست بهتر گردد. 2 - 3 بازیکن مانند حسینی و کومان را داریم که احتیاج دارند به شرایط آرمانی شان برگردند تا سپاهان از این چیزی که هست بهر گردد.

قلعه نویی در مورد حضور وحید هاشمیان در استادیوم نقش دنیا گفت: یک سالی با وحید کار کردم، فوتبال ما به مربیان جوان و نسل جدیدی مانند هاشمیان احتیاج دارد. امثال وحید هرچه بیشتر به چرخه مربیگری اضافه شوند به فوتبال ما یاری خواهند کرد. هاشمیان تمام شاخص ها را دارد و امیدوارم سلسله مراتب را طی کند و حتی روزی می تواند سرمربی گردد. حضور مربیان تیم ملی برخلاف سال های گذشته خیلی به بازیکنان انگیزه می دهد و این یک حسن است. امیدوارم شاهد حضور سرمربی تیم ملی هم در استادیوم باشیم تا لیگ دیده گردد. وقتی مربیان تیم ملی به استادیوم می آیند انگیزه بازیکنان هم بالا می رود و کوشش شان هم از این بیشتر می گردد.

وی درباره نقش نورافکن در برنامه تاکتیکی سپاهان گفت: یکسری ترکیبات را درست نموده ایم که داخل زمین پیاده می گردد. امید هم تا اینجا وظایفش را به نحو احسن انجام داده است و در کنار مهدی کیانی به هماهنگی خوبی رسیده است. امروز روز بد دفاع های چپ و راست ما بود و ذوبی ها خیلی خوب ما را دور زدند و اگر عملکرد خوب هافبک دفاعی های ما نبود گل می خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره عملکرد داور این دیدار گفت: گل ذوب آهن صددرصد آفساید بود چون در میانه راه به مهاجم آنها برخورد کرد. البته باید بگویم که قشر داوری ما قشر مظلوم فوتبال هستند. مربیان و بازیکنان چندین میلیارد می گیرند اما داوران مظلوم هستند. همین آقای بنیادی فر معلم است و باید حقوق بیشتری برای داوران در نظر بگیرند.

قلعه نویی اظهار داشت: خوشبختانه در این فصل با آمدن ممبینی مسائلی که سال گذشته به سپاهان ضربه زد ریشه کن شده است و حالا تکلیف مان را در داخل زمین می دانیم. سال گذشته جریانی بود که سپاهان از آن لطمه خورد. اما سال جاری شرایط تغییر نموده و عادلانه شده است و می دانیم اگر اشتباهی هم رخ دهد عمدی نبوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قلعه نویی: با حضور ممبینی بعضی مسائل ریشه کن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: با حضور ممبینی بعضی مسائل ریشه کن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید