منصوریان: به توانایی بازیکنان صنعت نفت ایمان داریم، با گل گهر قابل مقایسه نیستیم

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: از نظر شرایط با تیمی مثل گل گهر قابل مقایسه نیستیم اما هر بازی برای ما یک فینال است و می خواهیم پیروز شویم.

منصوریان: به توانایی بازیکنان صنعت نفت ایمان داریم، با گل گهر قابل مقایسه نیستیم

به گزارش وبلاگ طفره، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل گل گهر اظهار کرد: بازی بسیار سختی با گل گهر داریم. آن ها این روزها فوتبال خوبی بازی می نمایند و تکلیف شان در زمین تعیین است و مقتدرانه کار می نمایند. بسیار بازی سختی برای ما خواهد بود و امتیاز این بازی برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد. هنوز در لیگ نتوانستم گل گهر را شکست دهد اما امیدوارم بتوانیم سربلند از این بازی خارج شویم. می دانیم از بازی مقابل گل گهر چه چیزی می خواهیم.

او ادامه داد: شرایط تیم ما با گل گهر و چند تیم دیگر قابل مقایسه نیست. هدف گذاری ما با این تیم ها فرق دارد و منابع ما با آن ها فرق دارد. ما به توانایی ها بازیکنان مان ایمان داریم و تا اینجای کار خوب بودیم. نمی توانم بگویم اهداف ما چه چیزی است اما سعی مان این است که هر بازی برای مان یک فینال باشد. نگاه ما فرایند رو به صعودمان است. بازی های سختی پیش رو داریم و هر کدامش برای ما یک فینال است.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره غایبان تیمش گفت: ما همواره غایب داریم چون فشار بدنسازی ما بالاست. 5،6 مصدوم داریم و رضا یزدان دوست هم به علت کارت گرفتن محروم است.

او درباره مباحث داوری گفت: با برنامه هایی که درباره داوری صحبت می نمایند، مشکل دارم. به علت این که به مربیان اجازه می دهند بگویند داوران حق ما را خورده اند. از طرف تیم هایی تماشاگر دارند فشار زیادی روی داور وارد می نمایند و در ادامه جریان بازی را از دست داور خارج می نمایند. داور حق هیچ تیمی را نمی خورد و ممکن است اشتباهی به نفع شما و تیم مقابل سوت بزند. این که می گویند فلان تیم 7 امتیاز از داوری یا 5 امتیاز از داوری متضرر شد، بسیار خنده دار است.

منصوریان افزود: صد بار دیگر اگر به گذشته برگردم هیجوقت داور نمی شوم. من کم طاقت هستم و نمی توانم در شرایطی که پول به داوران نمی دهند و فشارهای بسیار زیاد می آورند، خودم را داور تصور کنم. این برنامه خروجی خوبی برای فوتبال نخواهد داشت. مربی اگر بگوید حق ما را خوردند، طلبکار فوتبال می گردد اما بهتر است داور را آزاد بگذاریم تا کارش را انجام دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "منصوریان: به توانایی بازیکنان صنعت نفت ایمان داریم، با گل گهر قابل مقایسه نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: به توانایی بازیکنان صنعت نفت ایمان داریم، با گل گهر قابل مقایسه نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید