هدایای ویژۀ ایرانسل برای دهه فجر اعلام شد

به گزارش وبلاگ طفره، ایرانسل به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، هدایای ویژه ای، شامل بسته اینترنت هدیه 43 گیگابایتی و بسته مکالمه هدیه ایرانسلی را برای مشترکان خود در نظر گرفته است.

هدایای ویژۀ ایرانسل برای دهه فجر اعلام شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی داشت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، هدیۀ بستۀ اینترنت و بستۀ مکالمۀ ایرانسلی را به مشترکان خود ارائه کرده است.

هدیۀ شگفت انگیز 43 گیگابایتی

تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل، از 12 تا 22 بهمن، می توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت انگیز در اپلیکیشن ایرانسل من، شانس خود را برای دریافت بستۀ اینترنت هدیۀ 43 گیگابایتی، امتحان کنند. این بسته، روزانه به 100 نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می گیرد و هر مشترک، طی دهۀ فجر، یک بار امکان دریافت آن را دارد.

مهلت استفاده از این بستۀ هدیه، تا انتها همان روز است.

هدیۀ مکالمۀ 5+50

همچنین مشترکان ایرانسل می توانند به ازای 5 دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، 50 دقیقۀ ادامۀ آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند. این هدیه، به مناسبت دهۀ فجر، قابل فعال سازی و استفاده است. بستۀ مکالمۀ هدیۀ ایرانسلی، با شماره گیری کد دستوری #314444 و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ مکالمۀ پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

منبع: خبرآنلاین

به "هدایای ویژۀ ایرانسل برای دهه فجر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدایای ویژۀ ایرانسل برای دهه فجر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید