هزینه سنگین فرمول یک برای برزیلی ها

به گزارش وبلاگ طفره، گرندپری برزیل، تنها رقابت فرمول یک در آمریکای جنوبی است اما برزیل بعد از فیلیپه ماسا راننده ای در F1 نداشته است.

هزینه سنگین فرمول یک برای برزیلی ها

به گزارش وبلاگ طفره، قرارداد فعلی پیست اینترلاگوس برزیل با مسئولان رقابت های اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی دنیا در سال 2020 به خاتمه می رسد ولی برزیلی ها اعلام نموده اند که بهبود و ارتقاء سطح کیفی و جو پیست اینترلاگوس برای آنها هزینه زیادی دارد.

برونو کوواس، شهردار سائوپائولو در این مورد می گوید: با وجود هزینه های زیادی که میزبانی مسابقات فرمول یک و نگهداری پیست برای ما دارد، می خواهیم این گرندپری را حفظ کنیم چون برای شهر سائوپائولو اهمیت زیادی دارد.

گرندپری برزیل، تنها رقابت فرمول یک در آمریکای جنوبی است اما برزیل بعد از فیلیپه ماسا که در سال 2008 از مسابقات کناره گیری کرد، راننده ای در F1 نداشته است.

هولدینگ رسانه ای لیبرتی مدیا آمریکا به عنوان مالک رقابت های فرمول یک، قصد دارد تا با اضافه کردن گرندپری ویتنام و افزایش میزبانی های آمریکا، رقابت های F1 را گسترش دهد. از طرفی مدیران فرمول یک نیز تعصب زیادی به حفظ روح ورزشی مسابقات دارند ولی گریزی از فعالیت اقتصادی برای آنها متصور نیست.

مسئولان برگزاری مسابقات فرمول یک می گویند: برزیل کشور مهمی برای F1 است ولی عجله ای برای تمدید قرارداد اینترلاگوس وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هزینه سنگین فرمول یک برای برزیلی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه سنگین فرمول یک برای برزیلی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید