پرده برداری سرمربی پورتو از شرایط مهدی طارمی ، اعتراف تلخ در مورد ستاره ایرانی

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم پورتو پس از پیروزی پورتو مقابل بایرلورکوزن از شرایط مهاجم ایرانی تیمش صحبت کرد.

پرده برداری سرمربی پورتو از شرایط مهدی طارمی ، اعتراف تلخ در مورد ستاره ایرانی

به گزارش وبلاگ طفره آنلاین، در چارچوب اولین روز هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب پورتو با دو پاس گل طارمی، 2 بر صفر بایر لورکوزن را شکست داد. اف سی پورتو هرگز بایر لورکوزن را شکست نداده بود و در این ملاقات پیروز شد پیروزی را به دست بیاورد.

  • ببینید | پاس های طلایی طارمی ناجی پورتو در بازی عجیب مقابل لورکوزن | گل مهاجم ایرانی پورتو تبدیل به پنالتی برای یاران آزمون شد!

سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو بعد از این ملاقات گفت: این سه امتیاز برای باشگاه و طرفداران ما بسیار مهم بود، ما از همه طرفداران برای حمایت تشکر می کنیم. پیروزی مهمی برای ما بود که بتوانیم تا آخرین دور لیگ قهرمانان برای صعود از گروه ادامه دهیم. هفته بعد بار دیگر با لورکوزن بازی داریم ولی قبل از آن ملاقات یک مسابقه مهم در لیگ داریم که باید جدی بگیریم.

او درباره مهدی طارمی نیز گفت: حس می کنم طارمی مثل قبل مسرور نیست، ولی بهتر است زیاد به این مسائل پرداخته نشود. همه شما می دانید که او در بازی قبل برابر براگا برترین بازیکن زمین بود. او یک تجربه و پختگی دارد که من می خواهم شما آن را برجسته کنید. من با سران باشگاه درباره طارمی صحبت کردم. وقتی از بازیکنان تیم مان حمایت کنیم نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: در این ملاقات باید تاکید کنم که برابر تیم قدرتمندی بازی داشتیم و آسان نیست که 90 دقیقه برابر این تیم کنترل بازی را در دست داشته باشید و بتوانید موقعیت گل ایجاد کنید. در نیمه اول مقداری اشتباه در بازی ما وجود داشت، ما ابتکار عمل را به حریف دادیم. در نیمه دوم اصلاحاتی انجام شد که برای نیمه دوم اساسی بود. نیمه دوم کاملاً مال ما بود و دو گل زدیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "پرده برداری سرمربی پورتو از شرایط مهدی طارمی ، اعتراف تلخ در مورد ستاره ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرده برداری سرمربی پورتو از شرایط مهدی طارمی ، اعتراف تلخ در مورد ستاره ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید