پیکان می تواند در 9 بازی امتیاز بگیرد، برای شروع لیگ موضع نمی گیرم تا شائبه ای پیش نیاید

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم پیکان گفت: من و بازیکنان می دانیم پتانسیل پیکان کسب امتیازات لازم در 9 بازی باقیمانده است.

پیکان می تواند در 9 بازی امتیاز بگیرد، برای شروع لیگ موضع نمی گیرم تا شائبه ای پیش نیاید

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ طفره از روابط عمومی باشگاه پیکان، عبدالله ویسی در برگزاری لیگ برتر اظهار کرد: نظرات متفاوت هستند مثلاً تیم صدرنشین معتقد است در صورت خاتمه لیگ این تیم باید قهرمان شود تیم پنجم جدول با هدف کسب سهمیه علاقمند به ادامه مسابقات است.

وی اضافه کرد: تیمی که شانس کسب سهمیه ندارد و سقوط هم نمی کند موافق تعطیلی است ولی من اگر چنین موضعی بگیرم ایجاد سوءتفاهم می شود چون این شائبه به وجود می آید نگران سقوط تیمم هستم در حالیکه خود من و بازیکنان می دانیم پتانسیل پیکان کسب امتیازات لازم در 9 بازی باقیمانده است بنابراین صبر می کنیم تا ببینیم تصمیم مسئولان مربوطه چیست؟

سرمربی پیکان درباره شرایط بازیکنان این تیم گفت: همه بازیکنان در لیگ برتر و حتی لیگ های دسته پایین تر در تعطیلات تمرین داشته اند که به صورت انفرادی بوده و از نظر بدنی خیلی عقب نیستند و به نوعی شرایط برای همه یکسان بوده است و بازیکنان پیکان هم در خانه یا محیط امن تمرین کرده اند و با مجوز شروع تمرینات گروهی ظرف سه تا چهار هفته تیم ها می توانند بازی های باقیمانده را از سر بگیرند.

ویسی اضافه کرد: روزهای سخت و تلخی بر مردم کشورهای جهان و البته هموطنان شریف ایرانی گذشته و به نظرم چند ماه سخت دیگر هم در انتظار است. اقتصاد متحمل صدمات عمیقی شده و بسیاری اصناف به شدت آسیب دیده اند. امیدوارم با درایت تصمیم گیرندگان از وخامت شرایط پیش رو کاسته شود و به عنوان یک شهروند به قشر پزشکان، پرستاران و عوامل درگیر نظیر پرسنل بیمارستان ها، پرسنل اورژانس، پرسنل قبرستان های کشور و همه آن هایی که متحمل زحمات پر ریسک شده اند خسته نباشید و دست مریزاد می گویم و از خداوند متعال برایشان زندگی سالم و شادی را خواستارم.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "پیکان می تواند در 9 بازی امتیاز بگیرد، برای شروع لیگ موضع نمی گیرم تا شائبه ای پیش نیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکان می تواند در 9 بازی امتیاز بگیرد، برای شروع لیگ موضع نمی گیرم تا شائبه ای پیش نیاید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید