کارت زرد مجلس به وزیر جهاد کشاورزی

به گزارش وبلاگ طفره، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر جهاد کشاورزی به پرسشی درباره تخلفات مدیرعامل سازمان مرکزی تعاونی روستایی ایران قانع نشدند.

کارت زرد مجلس به وزیر جهاد کشاورزی

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز سه شنبه در جریان رسیدگی به پرسش محمد صفایی نماینده مردم گناباد و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی درباره علت تخلفات گسترده مدیر عامل سازمان مرکزی تعاونی روستایی ایران پس از استماع پاسخ محمد جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی به این پرسش و عدم اقناع طراح پرسش، در یک رای گیری اعلام کردند که از پاسخ ساداتی نژاد قانع نشدند و به این ترتیب به وزیر جهاد کشاورزی کارت زرد دادند.

از مجموع 226 رای ماخوذه، 79 نماینده از پاسخ های وزیر جهاد کشاورزی قانع شدند و 121 نفر اعلام کردند که از این پاسخ ها قانع نشدند. 7 نفر نیز رای ممتنع دادند.

این دومین کارت زرد مجلس به دولت است. پیشتر در جلسه 24 خرداد 1401 مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس در جریان رسیدگی به طرح پرسش از وزیر صنعت، معدن و تجارت از پاسخ های فاطمی امین یه پرسشی درباره درباره علت ضعف عملکرد این وزارتخانه در کنترل قیمت کالا ها و عدم توانایی در پشتیبانی از صاحبان صنایع و بهره برداران معدن، قانع نشدند و به وی کارت زرد دادند. به این ترتیب دولت سیزدهم امروز دومین کارت زرد را از مجلس یازدهم دریافت کرد.

منبع: فرارو

به "کارت زرد مجلس به وزیر جهاد کشاورزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت زرد مجلس به وزیر جهاد کشاورزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید