کشتی آزاد قهرمانی دنیا، قرعه سخت برای امامی و گلیج

به گزارش وبلاگ طفره، دو ملی پوش کشتی آزاد ایران با قرعه سختی در مسابقات جهانی روبرو شدند.

کشتی آزاد قهرمانی دنیا، قرعه سخت برای امامی و گلیج

به گزارش وبلاگ طفره، یونس امامی در 70 کیلوگرم و مجتبی گلیج در 97 کیلوگرم آخرین آزادکاران ایران در مسابقات دنیای بوداپست هستند که از ظهر فردا (دوشنبه) به روی تشک می روند. این دو نماینده کشتی آزاد ایران عصر امروز رقبای خود را شناختند که همانند سایر ملی پوشان ایران قرعه دشواری دارند.

در وزن 70 کیلوگرم، یونس امامی در دور اول با سالکازانوف از اسلواکی مسابقه می دهد و در صورت پیروزی باید به مصاف یاکوبیشویلی، قهرمان سال 2017 دنیا از گرجستان برود. تقریباً تمام کشتی گیران خوب 70 کیلوگرم نظیر جیمز گرین از آمریکا، گاژی ماگومداف از روسیه، اختیار نوروزاف از ازبکستان و مصطفی کایا از ترکیه در گروه امامی قرار دارند.

همچنین در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج در دور نخست به مصاف آلبوروف از آذربایجان می رود. گلیج در فینال جام یاشاردوغو 10 بر صفر به آلبوروف باخت. این کشتی گیر آذربایجانی در همین جام یاشاردوغو موفق شد کایل اسنایدر قهرمان دنیا و المپیک از آمریکا را هم مغلوب کند.

برنده کشتی گلیج و آلبوروف به مصاف برنده مسابقه کشتی گیران کره جنوبی و چین می رود. در گروه گلیج، عبدالرشید سعدالله یف، قهرمان دنیا و المپیک از روسیه، ماگومد ابراگیموف از ازبکستان و اودیکادزه گرجستانی نیز حضور دارند و از این نفرات یک نفر فینالیست می گردد.

در بالای جدول کایل اسنایدر آمریکایی کار راحتی برای فینالیست شدن دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، قرعه سخت برای امامی و گلیج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، قرعه سخت برای امامی و گلیج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید