کنایه پیشکسوت پرسپولیس به سرمربی سپاهان

به گزارش وبلاگ طفره، تیم پرسپولیس پیروز شد در یک دیدار برتر با نتیجه 4 برصفر تیم گل گهر سیرجان را پشت سر گذاشته و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک تر شود. سپاهان اصفهان رقیب اصلی پرسپولیس نیز 5 گل در حالی به پیکان زد که تیم مجتبی حسینی از اواخر نیمه اول ده نفره شده بود و ...

کنایه پیشکسوت پرسپولیس به سرمربی سپاهان

پیش از این دیدار ژوزه مورایس در نشست خبری قبل بازی به پرسپولیس طعنه زد و پس از خاتمه این مسابقه نیز امید نورافکن حرف هایی زد که واکنش ابراهیم اسدی را در پی داشت.

کاپیتان سابق پرسپولیس در این رابطه می گوید: واقعا برخی صحبت ها را که می شنویم خنده دار است. سرمربی پرتغالی سپاهان که ظاهرا دستیار ژوزه مورینیو بوده به جای صحبت های فنی پیش از بازی می آید و علیه پرسپولیس حرف می زند و متلک می اندازد که برای تیمش مثل برخی تیم ها پنالتی نمی گیرند و مجتبی حسینی دستیار یحیی گل محمدی بوده است. آیا این موضوع ایرادی دارد؟

او ادامه می دهد: سوال من این است که آقای مورایس چرا به جای پرسپولیس در مورد اخراج خنده دار شرزود تمیروف صحبت نمی کنید! من مصاحبه مجتبی حسینی با شبکه سوم سیما را شنیدم که به حق بسیار ناراحت و دلخور بود. همه دیدند چه قضاوتی در بازی سپاهان اصفهان و پیکان انجام شد و چه تیمی متضرر شد. طفلکی سرمربی پیکان مظلومانه از مصاحبه پیش از بازی ژوزه مورایس ناراحت بود و از داوری هم گله مند که قطعا دستش به جایی بند نیست.

زننده گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ اول حرفه ای کشور درخصوص مصاحبه عجیب امید نورافکن یادآور می شود: من نباید در مورد او صحبت کنم و به نظرم بهترین جواب را محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر داد. متأسفانه در فوتبال ایران وقتی شما برنده نمی شوید یا این که نمی توانید به عنوان قهرمانی برسید شروع به جرزنی و بهانه جویی می کنید. در زمین حریف پرسپولیس نمی شوند و بحث هایی را پیش می کشند که با این فوتبال درخشان پرسپولیس اصلا جوابی به آن ندهیم بهتر است.

ابراهیم اسدی خاطرنشان می کند: خدا را شکر بازی پرسپولیس برابر تیم پرقدرت و پرمهره گل گهر سیرجان پخش مستقیم شد و همه آن را دیدند. این تیم 4 گل زد و شاید 4 گل دیگر هم نزد و نمایشی ارائه داد که در فوتبال ایران بی نظیر بود. هیچ تیم، سرمربی یا بازیکنی نمی تواند عملکرد و قهرمانی این پرسپولیس را زیر سوال ببرد. پرسپولیس فوتبال بازی می کند و از لحاظ مالکیت توپ و در فاز دفاعی بهترین است و جای هیچ بحثی باقی نمی گذارد. این تیم با قدرت و شایستگی بازی های خودش را می برد و اصلا نیازی به کمک خاصی ندارد و روی پای خودش ایستاده است. پرسپولیس تیمی مردمی است که بودجه تمام نشدنی و ریخت و پاش برخی تیم ها را ندارد اما تا دلتان بخواهد تکرار می کنم مردمی است. پرسپولیس تیم شریفی است و بهتر است دوستان مراقب مصاحبه های خود باشند.

هافبک سال های نه چندان دور پرسپولیس به درخشش مهدی ترابی نیز اشاره کرده و تصریح می کند: خط میانی پرسپولیس در دیدار برابر گل گهر سیرجان فوق العاده ظاهر شد. مهدی ترابی هم نمایش بی نقص یا بهترین بازی ممکن را انجام داد و توانست سه گل هم بزند. بقیه هافبک ها هم خوب بودند و فوتبال خود را در میانه میدان به تیم حریف دیکته کردند. البته همه بچه ها خوب بودند و از درون دروازه تا خط دفاع و میانی و عیسی آل کثیر عالی بودند و در این پیروزی پُرگل تأثیرگذار بودند.

ابراهیم اسدی در خاتمه به نکته دیگری اشاره کرده و می گوید: گل گهر را شکست دادیم، 4 گل زدیم و این برای من و همه پرسپولیسی ها و هواداران فوق العاده است اما خاتمه کار نیست. هنوز یک بازی بسیار مهم در قائم شهر به جای مانده و بازی دشواری با نساجی پیش روی بچه هاست. البته نه باید نساجی را خیلی بزرگ کرد و نه دست کم گرفت. به نساجی باید به اندازه خودش پرداخته شود و اگر بازیکنان پرسپولیس همین نمایش اخیر خود برابر گل گهر سیرجان را مقابل نساجی ارائه دهند من فکر می کنم برنده از زمین خارج شده و جشن قهرمانی در قائم شهر برگزارخواهد شد. پرسپولیس لیاقت و شایستگی رسیدن به این عنوان را دارد و انشالله به آن هم خواهد رسید.

منبع: فرارو

به "کنایه پیشکسوت پرسپولیس به سرمربی سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه پیشکسوت پرسپولیس به سرمربی سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید