6000 مکان ورزشی طی ایام کرونا در کشور تعطیل شد

به گزارش وبلاگ طفره، سید حمید سجادی هزاوه ظهر جمعه در مراسم افتتاحیه مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید شهرستان خمین با اشاره به تعطیلی اماکن ورزشی در دوران کرونا، اظهار کرد: امیدواریم اماکن ورزشی به زودی بازگشایی شوند اما باید رعایت پروتکل های بهداشتی و مباحث آموزشی در دستورکار باشد به طوری که سالمندانی که از قسمت آب درمانی و هیدروتراپی استفاده می کنند نیازمند حمایت بیشتری هستند زیرا اگر در این فضا به بیماری کرونا مبتلا شوند برای سالن تبلیغ منفی است بنابراین باید این موضوع مورد توجه باشد.

6000 مکان ورزشی طی ایام کرونا در کشور تعطیل شد

وی ادامه داد: حضور در بازگشایی و افتتاح مجموعه های ورزشی با اعتبارات مختلف یکی از وظایف مهم وزارت ورزش و جوانان است به طوری که برای افتتاح یک مجموعه با حدود 8 میلیارد تومان در حاشیه برج میلاد ساخته شده بود حضور پیدا کردم و اگر مجموعه ای با یک میلیارد تومان هم آغاز به کار کرده باشد حضور پیدا می کنم و بخش خصوصی باید به کمک مردم بیاید.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ظرفیت های ورزشی شهرستان خمین شرح داد: هزینه تعرفه های ورزشی باید به گونه ای باشد تا سرمایه گذار متضرر نشود به طوری که سرمایه گذاری قابل توجهی در این مجتمع شده و باید درآمدزایی داشته باشد.

سجادی ادامه داد: امیدواریم با حمایت هر چه زودتر به نقطه 100 برسد و این پروژه زیان ده نباشد و سایر افراد نیز ترغیب شوند تا فعالیت کنند و سالن های توپی، غیرتوپی، تخصصی بدنسازی، سوارکاری و غیره ساخته شود و با توجه به اینکه امکانات و منابع دولتی محدود است باید با بخش خصوصی مشارکت بیشتری شود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: شیوع بیماری کرونا آسیب های بسکمک وارد کرد به طوری که 6 هزار مکان ورزشی تعطیل شد و لطمه سنگینی به بدنه اماکن ورزشی وارد شد و امیدواریم این بیماری به زودی ریشه کن شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "6000 مکان ورزشی طی ایام کرونا در کشور تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6000 مکان ورزشی طی ایام کرونا در کشور تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید