آتش سوزی گسترده در سینما بهمن شیراز

به گزارش وبلاگ طفره، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شیراز از آتش سوزی سنگین در سینما بهمن شیراز اطلاع داد.

آتش سوزی گسترده در سینما بهمن شیراز

به گزارش وبلاگ طفره، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی شیراز و اعلام وقوع آتش سوزی سنگین، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بلافاصله خودروهای اطفایی را از 10 ایستگاه به محل حادثه اعزام کرد.

محمد هادی، قانع مدیر عامل سازمان آتش نشانی در این باره اظهار کرد: با اعلام این خبر بلافاصله نیروهای امدادی از 10 ایستگاه به همراه خودروهای اطفایی، تانکر آب رسان، خودروهای حامل دستگاه تنفسی و نوررسان به محل حادثه اعزام شد که متأسفانه هجوم شهروندان به محل حادثه جهت تماشای صحنه حادثه کار نیروهای امدادی را سخت تر می کرد.

وی با بیان این که نیروهای آتش نشان پیروز شدند یک نفر را از میان آتش به صورت معجزه آسایی نجات دهند، اضافه کرد: در این عملیات بیش از 12 خودروی اطفایی حضور داشتند و آتش نشانان داوطلب دوشادوش نیروهای آتش نشان در این عملیات حضور مؤثر و مفید داشتند.

قانع در سرانجام اضافه کرد: هم اکنون همکاران ما در حال اطفای حریق هستند و عملیات در حال اجرا است. نیروهای امدادی در حال جلوگیری از سرایت آتش به منازل همجوار سینما هستند. خوشبختانه در این حادثه به هیچ کدام از شهروندان آسیبی وارد نشد. بعضی از شهروندان در هنگام بروز حوادث برای هیجانات و کنجکاوی برای اطلاع رسانی سبب اخلال در خدمات رسانی می شوند. متأسفانه در حال حاضر بعضی شهروندان به جای این که اقدام به خدمات رسانی برای پیشگیری و کاهش خطرات در موقع حادثه نمایند، خود عاملی برای گسترش حادثه و بعضاً خطرات جانی برای حادثه دیدگان می شوند. امیدواریم شاهد این گونه موارد در حوادث دیگر نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آتش سوزی گسترده در سینما بهمن شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی گسترده در سینما بهمن شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید