تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی بخش سنگر رشت

به گزارش وبلاگ طفره، نخستین جلسه دوره ای شورای اسلامی شهرستان رشت بعدازظهر پنجشنبه با حضور سه نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان رشت و معاونت عمرانی فرمانداری و مدیران کل ابفای شهری و روستایی و بنیاد مسکن و ثبت اسناد و املاک استان و مدیران آب و برق و بنیاد مسکن شهرستان و اعضای شورای شهرستان و بخشدار و مسئولین محلی در بخشداری سنگر برگزار گشت.

تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی بخش سنگر رشت

کننده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط سخت ناشی از تحریم های اعمال شده توسط آمریکا، اظهار کرد: در شرایط کنونی وفاق و همدلی مسئولان در مقابله با تحریم ها باید بیشتر شود.

غلامعلی جعفرزاده برگزاری جلسه شورای شهرستان رشت با حضور کنندگان گیلان و مدیران دستگاه های مختلف را در راستای حل مسائل مردم راهگشا دانست و گفت: مردم زمانی که مشاهده کنند دردهای جامعه توسط کنندگان آنها رصد و به مسئولان کشوری انتقال می یابد نسبت به کنندگان خود امیدوار شده و اعتماد در جامعه به وجود می آید.

جعفرزاده با بیان اینکه برای رشد و پیشرفت رشت نیازمند همراهی و تعامل همه مسئولان هستیم، اضافه کرد: به دور از اختلاف سلیقه و عقیده و متهم کردن یکدیگر به عناوین واهی باید مسائل را مرتفع کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف شوراها افزایش مشارکت های اجتماعی است، شرح داد: دولت به رغم کاهش شدید درآمدها و مسائل اقتصادی توانست کارهای اساسی و مهمی در کشور و استان بە سرانجام برساند. در همین راستا کنندگان پارلمان های محلی نیز باید با تعامل و همدلی در حل مسائل مردم زمینه اعتماد و امید بە نظام را فراهم کنند.

حل مسائل نیازمند عزم جدی است

در ادامه محمدصادق حسنی یکی دیگر از کننده رشت در مجلس شورای اسلامی برگزاری جلسات شورای شهرستان را در بخش ها فرصتی مغتنم در راستای برطرف مسائل مردم دانست و گفت: برگزاری چنین جلساتی بهترین فرصت برای بیان مسائل مردم و نیازمندی های شهرستان رشت است.

حسنی با بیان اینکه قانونگذاری و نظارت دو مسئولیت بزرگ کنندگان مردم در مجلس است، اضافه کرد: مسئولان برای برطرف کردن مسائل مردم باید روحیه مطالبه گری نسبت به کنندگان مجلس داشته باشند.

وی با تأکید برلزوم بهره برداری از تمامی ظرفیت های شهرستان رشت برای مقابله با مسائل، ادامه داد: فرمانداری تلاش کند با کمک کنندگان مجلس شورای اسلامی که حضور و پیگیری مناسبی در مرتفع کردن مسائل مردم دارند، مسائل کلان رشت و بخش های آن را برطرف کند.

حسنی در ادامه گفت: حل مسائل مردم و رسیدگی به وضعیت آنها از وظایف اصلی مدیران بوده که نیازمند عزم جدی، وحدت و همدلی است.

پیگیری جدی مطالبات مردم از سوی مسئولان شهرستان رشت

در ادامه این جلسه دیگر کننده رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از رئیس شورای شهرستان رشت به خاطر برگزاری چنین جلسه ای با تاکید بر لزوم تخصیص اعتبارات لازم جهت تکمیل پروژه های عمرانی به ویژه در بخش روستایی، گفت: برطرف مسائل و برطرف کردن موانع و نواقص و پیگیری مطالبات به حق مردم مهمترین وظیفه مسئولان شهرستان است. جبار کوچکی نژاد اضافه کرد: برطرف مسائل و پیگیری مطالبات مردم جز اولویت کاری مسئولان است و باید به صورت جدی پیگیری شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی بخش سنگر رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی بخش سنگر رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید