ترامپ: 25 درصد از وقتمان را مشغول صحبت درباره روسیه هستیم ، حضور پوتین در گروه 7 فرصت مذاکره مستقیم با او را به من می دهد

به گزارش وبلاگ طفره، رئیس جمهور آمریکا درخواست های خود برای عضویت مجدد روسیه در گروه 7 را بار دیگر تکرار نموده و تاکید نمود این اقدام به وی فرصتی برای مذاکره مستقیم و همکاری با رئیس جمهور روسیه را می دهد.

ترامپ: 25 درصد از وقتمان را مشغول صحبت درباره روسیه هستیم ، حضور پوتین در گروه 7 فرصت مذاکره مستقیم با او را به من می دهد

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز، گفت: ما حدودا 25 درصد از وقتمان را مشغول صحبت درباره روسیه هستیم . من همواره به خودم گفته ام که اگر روسیه در این نشست بود اوضاع بهتر نمی شد؟

وی اضافه نمود: در حال حاضر من به خاطر روسیه اینجا نیستم بلکه به خاطر آمریکا در اینجا هستم. اما به عنوان مثال باید بگویم اگر ولادیمیرپوتین رئیس جمهور روسیه در جریان نشست در کنار من نشسته بود می توانستم به او بگویم که می گردد لطفی به من بکنید و از سوریه خارج شوید؟ می گردد لطفی به من بکنید و از اوکراین خارج شوید؟

ترامپ اضافه نمود: اگر پوتین در این نشست بود می توانستم از او بخواهم کارهای بسیاری را به نفع دنیا انجام دهد. کارهایی که به نفع کشور ما و همچنین کشور او باشد.

روسیه در سال 2014 میلادی پس از الحاق شبه جزیره کریمه از گروه 8 آن موقع اخراج شد.

در حال حاضر ترامپ در موقعیت های مختلف حتی پیش از برگزاری نشست گروه 7 اخیر در کانادا از عضویت مجدد روسیه در این گروه حمایت خود را گفت.

نخست وزیر جدید ایتالیا نیز حمایت خود را از این موضع ترامپ ابراز نموده و گفت: این اقدام به نفع همگان است.

منبع: انتخاب

به "ترامپ: 25 درصد از وقتمان را مشغول صحبت درباره روسیه هستیم ، حضور پوتین در گروه 7 فرصت مذاکره مستقیم با او را به من می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: 25 درصد از وقتمان را مشغول صحبت درباره روسیه هستیم ، حضور پوتین در گروه 7 فرصت مذاکره مستقیم با او را به من می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید