دیدار چهره به چهره مسئولان اندیمشک با مردم انجام می گردد

به گزارش وبلاگ طفره پیمان جهانگیری عصر امروز در نشست هماهنگی ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ساختمان فرمانداری اندیمشک بیان کرد: هر چه در نظام اسلامی و کشور به دست آورده از برکت خون شهدا است.

دیدار چهره به چهره مسئولان اندیمشک با مردم انجام می گردد

وی اضافه نمود: مسئولان از دهه فجر برای دیدار چهره به چهره با شهروندان استفاده و مالکان انقلاب را از روند عمرانی و خدماتی کشور آگاه نمایند.

فرماندار اندیمشک با تاکید بر لزوم حضور مسئولان در کنار شهروندان گفت: مدیران دستگاهای اجرایی و نهادها با حضور در مساجد جوابگوی مطالبات شهروند باشند.

وی اضافه نمود: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و وحدت جامعه، دشمن را یک بار دیگر ناامید ساخته و انقلاب اسلامی با وحدت، راه توسعه و پیشرفت را ادامه داده و چراغ راه ملت های آزاده خواهد بود.

جهانگیری گفت: حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی عظیم 22 بهمن و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شکوه وحدت و یک پارچگی نظام و مسئولان را نمایان و دشمنان را ناامید خواهد نمود.

وی توضیح داد: برای خدمت به ملت باید کار جهادی و انقلابی را در پیش برد اهداف و توسعه کشور با جدیت هرچه تمام دنبال و راه توسعه کشور را هموار ساخت.

جهانگیری اظهار کرد: مسابقات کشتی جام بین المللی تختی با هدف وحدت افزایی و فعال سازی بخشی از ظرفیت های شهرستان برنامه ریزی و در سالن شهید سروندی اندیمشک برگزار می گردد.

وی اضافه نمود: سالن دو هزار و 500 نفری شهید سروندی اندیمشک همزمان با برگزاری مسابقات کشتی جام بین المللی تختی در اندیمشک برگزار خواهد شد.

فرماندار اندیمشک گفت: شهرستان اندیمشک در جهت پیشرفت قرار گرفته است و باید با تمام توان با توجه به ظرفیت ها بر مدار برنامه جهت توسعه پایدار شهرستان شتاب گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دیدار چهره به چهره مسئولان اندیمشک با مردم انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار چهره به چهره مسئولان اندیمشک با مردم انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید