سن ثبت نام واکسن کرونا 3 سال کاهش یافت

به گزارش وبلاگ طفره، تهران (پانا) - سن واکسیناسیون کرونا در کشور 3 سال کاهش یافت و بر این اساس متولدین 1363 و قبل از آن می توانند برای واکسیناسیون ثبت نام نمایند.

سن ثبت نام واکسن کرونا 3 سال کاهش یافت

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، از هم اکنون تمامی افراد 37 سال به بالا (متولدین 1363 و قبل) در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خودشان انتخاب نمایند. برای این کار، نیازی به داشتن پرونده بهداشت نیست.

از هم اکنون تمامی افراد 37 سال به بالا (متولدین 1363 و قبل) در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خودشان انتخاب نمایند. برای این کار، نیازی به داشتن پرونده بهداشت نیست.

هم چنین افراد 27 تا 36 سال (متولدین 1364 تا 1373) که ساکن استانهای آذربایجان غربی، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، کرمانشاه، قم و هرمزگان هستند و در پایگاه های بهداشت پرونده سلامت دارند می توانند به وسیله همین سامانه ثبت نام نمایند.

برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، داشتن نوبت از سامانه salamat.gov.ir برای مراجعه به پایگاه های تزریق واکسن لازم است. بعلاوه از مراجعان عزیز تقاضا می گردد صرفا در زمان نوبت مراجعه فرمایند.

.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سن ثبت نام واکسن کرونا 3 سال کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سن ثبت نام واکسن کرونا 3 سال کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید