ممنوعیت تردد از اعلام تا اعمال!

به گزارش وبلاگ طفره، تهران (پانا) - در حالی که چهارشنبه هفته گذشته اعلام شد به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، ممنوعیت تردد تا روز یکشنبه برای پنج استان انجام خواهد شد به نظر می رسد تنها 24 ساعت این ممنوعیت ادامه داشته و هم اکنون تردد به صورت روان و بدون محدودیت در حال انجام است.

ممنوعیت تردد از اعلام تا اعمال!

به گزارش ایسنا، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چهارشنبه هفته گذشته در جمع وبلاگ طفره اعلام نمود که رییس جمهوری اجازه اعمال محدودیت تردد در پنج کلانشهر تهران، اصفهان، ارومیه، کرج و مشهد را داده و در روزهای تعطیل پیش رو محدودیت ها اجرا می شود.

براساس اطلاعیه هایی که پس از این اظهارات منتشر شد، قرار بود محدودیت های تردد در این کلانشهرها تا ظهر روز یکشنبه 27 مهرماه ادامه داشته باشد اما به نظر می رسد این ممنوعیت تردد تنها 24 ساعت دوام داشته است؛ چرا که براساس اطلاعات و اخبار رسیده از شهروندان و تصاویر دوربین های نظارت تصویری سازمان راهداری، هم اکنون تردد در برخی از این محورها مانند آزادراه تهران-شمال و محور چالوس به صورت روان در جریان است و هیچ محدودیتی برای عبور و مرور از این مسیرها وجود ندارد!

این در حالی است که مرکز مدیریت راههای کشور و پلیس راه همچنان اعلام می کنند که محدودیت تردد همچنان وجود دارد و سامانه 141 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز در آخرین اطلاعیه خود آورده که براساس اعلام وزارت بهداشت ورود و خروج از استان های تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان غربی و خراسان رضوی به غیر از خودروهای امدادی، اورژانسی و حمل و نقل عمومی ممنوع است.

این دستور هیئت دولت از ساعت صفر پنجشنبه 24 مهرماه اجرا شد، اما ورود و خروج عوارضی های این شهرها نشان می دهد که رفت وآمد مردم همچنان جریان دارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ممنوعیت تردد از اعلام تا اعمال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد از اعلام تا اعمال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید