پاپ: دیدارم با سیستانی فراموش نشدنی بود

به گزارش وبلاگ طفره، رهبر کاتولیک های جهان امروز، چهارشنبه بار دیگر از دیدارش با سید علی سیستانی در روز ششم ماه جاری میلادی صحبت و این دیدار را فراموش نشدنی توصیف کرد.

پاپ: دیدارم با سیستانی فراموش نشدنی بود

به گزارش وبلاگ طفره، به نقل از خبرگزاری رویتر، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان توییت کرد: من همچنین از مقامات دینی ابتدا از سید علی سیستانی مرجع عالیقدر شیعه تشکر می کنم دیدار من با او فراموش نشدنی بود، خداوند به عراق، خاورمیانه و کل جهان صلح اعطا کند.

او اضافه نمود: ما به دعایمان برای عراق و خاورمیانه ادامه می دهیم و به رغم نابودی و سلاح که بر سر آن ریخته درختان نخل همچنان به عنوان نماد این سرزمین به رشد خود ادامه می دهند و بار می دهند. درباره برادری نیز مساله همین گونه است؛ برادری باعث جنجال و فریاد نمی شود اما بار می دهد و باعث می شود رشد کنیم.

پاپ توییت کرد: بعد از سفر به عراق وجودم پر از قدردانی از خدا و تمام کسانی شده که این سفر را ممکن کردند، از رئیس جمهوری، دولت عراق و اسقف های این کشور تشکر می کنم.

او اشاره کرد: پیام برادری از شهر اربیلی آمد که رئیس اقلیم کردستان عراق، نخست وزیر و مقامات و مردم این منطقه از من استقبال کردند، من بار دیگر از ملت کرد برای استقبال گرم شان تشکر می کنم.

پاپ درباره مهاجران عراقی نیز گفت: اگر بخواهم درباره بسیاری از عراقی های مهاجر صحبت کنم باید بگویم همه چیز مثل ابراهیم (ع) را ترک کردید، ایمان و امید خود را حفظ کنید و هر جا اقالت گزیدید، به دنبال صداقت و برادری باشید و اگر توانستید برگردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پاپ: دیدارم با سیستانی فراموش نشدنی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاپ: دیدارم با سیستانی فراموش نشدنی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید