خطیبی: امیدوارم روزی برسد که نساجی و ماشین سازی به حق شان برسند، مهاجری زحمات زیادی برای تیم ما کشید

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ابراز امیدواری کرد تیم های ریشه داری چون نساجی و ماشین سازی به حق شان در فوتبال ایران برسند.

خطیبی: امیدوارم روزی برسد که نساجی و ماشین سازی به حق شان برسند، مهاجری زحمات زیادی برای تیم ما کشید

به گزارش وبلاگ طفره، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر نساجی مازندران در جمع وبلاگ طفره گفت: خیلی خوشحالم با تیمی بازی داریم که مثل تیم خودمان است، تیمی که قدمت بالایی مثل ماشین سازی دارد و هر دو تیم از تیم های قدیمی فوتبال کشورمان هستند. فکر می کنم دهه شصت و هفتادی ها بیشتر می دانند که این دو باشگاه چه بازیکنانی داشتند و چه تیم هایی بودند. امیدوارم روزی برسد که این دو تیم به حق شان برسند، چون واقعاً اعتقاد دارم که این دو تیم به حق شان نرسیده اند و شاهد این دو تیم باشیم که این دو تیم به حق شان برسند.

وی در مورد آخرین وضعیت مصدومان تیمش گفت: دو بازیکن ما به نام های زاهدی و کریمی مصدوم هستند و قطعاً به بازی فردا نمی رسند. یک بازیکن مصدوم دیگر هم داریم که البته ممکن است با تلاش پزشکان تیم به بازی فردا برسد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در پاسخ به این پرسش که بازی در قائمشهر را چطور می بینید؟، شرح داد: بازی در قائمشهر مقابل نساجی کار آسانی نیست. من اعتقاد دارم که بهترین تماشاگران ایران، تماشاگران آذربایجانی و قائمشهری هستند که باتعصب هستند. انصافاً خون نساجی در رگ های هوادارانش جریان دارد، همان طور که در تبریز هواداران پرشوری هستند. امسال هم نساجی مثل ماشین سازی جام حذفی را از دست داده، ولی در لیگ تقریباً نتایج خوبی گرفته است.

خطیبی ادامه داد: اعتقاد من این است که تیم هایی مثل تراکتور، ماشین سازی، نساجی در شهرستان ها تیم هایی هستند که بیشترین تماشاگر را دارند و در بازی ها یک امتیاز جلو هستند. ما تمام این شرایط را بررسی کردیم و می دانیم فردا بازی سختی خواهیم داشت. امیدوارم ابتدا یک بازی زیبا و تماشاگرپسند را از هر دو تیم ببینیم و در وهله دوم هر تیمی که از موقعیت هایش استفاده کرد، برنده زمین باشد. ان شاءالله ما بتوانیم از اشتباهاتی که در بازی های گذشته داشتیم درس بگیریم و سعی کنیم فردا با امتیاز از زمین بیرون بیاییم.

وی درباره تقابل با مهاجری، سرمربی فصل گذشته ماشین سازی گفت: سال گذشته آقای مهاجری زحمات زیادی برای ماشین سازی کشید و برای ما قابل احترام است. ارتباط نزدیکی با آقای مهاجری دارم و برای او آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در پاسخ به این سؤال که آیا اعتراض های او به عملکرد داور بازی ماشین سازان برابر پرسپولیس در جام حذفی، داوری بازی با نساجی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد، اظهار کرد: به ما گفته اند که در نشست خبری پیش از بازی درباره داوری صحبت نکنیم و ما هم احترام می گذاریم. ان شاءالله که فردا داور نه به ضرر ما و نه نساجی سوت نزند و هیچ گونه اشتباه داوری نبینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خطیبی: امیدوارم روزی برسد که نساجی و ماشین سازی به حق شان برسند، مهاجری زحمات زیادی برای تیم ما کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: امیدوارم روزی برسد که نساجی و ماشین سازی به حق شان برسند، مهاجری زحمات زیادی برای تیم ما کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید