پلوسی: ترامپ خیانتکاری به دموکراسی است

به گزارش وبلاگ طفره، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، ترامپ را به خیانت به دموکراسی متهم کرد و گفت رئیس جمهوری بالاتر از قانون نیست و جوابگو خواهد شد.

پلوسی: ترامپ خیانتکاری به دموکراسی است

ترامپ

ناسی پلوسی شامگاه سه شنبه به وقت محلی در پاسخ به نامه کاخ سفید مبنی بر عدم مشارکت و همکاری در فرایند تحقیق استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بیانیه ای صادر کرد که در آن آمده است: برای مدتی، رئیس جمهوری کوشش نموده است تا بی قانونی را عادی جلوه دهد. اکنون او می کوشد تا از بی قانونی، یک فضلیت بسازد.

وی اضافه نمود: مردم آمریکا پیش از این از زبان خود رئیس جمهوری شنیده اند مساعدت کنید. نامه کاخ سفید تنها آخرین کوشش برای پنهان کردن خیانت وی به دموکراسی ما است و اصرار بر اینکه رئیس جمهور فراتر از قانون است.

پلوسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ادامه داد: این نامه آشکارا اشتباه است و به سادگی اقدام غیرقانونی دیگر برای پنهان کردن حقایق اقدامات گستاخانه دولت ترامپ در تحت فشار قرار دادن قدرت های خارجی برای مداخله در انتخابات 2020 است.

آمریکا

پلوسی اضافه نمود: با وجود سرسختی کاخ سفید، ما شاهد رشد مدارک موجود هستیم که نشان می دهد رئیس جمهوری ترامپ از موقعیت خود سوءاستفاده نموده و سوگند خود را برای محافظت، نگهداری و دفاع از قانون اساسی نقض نموده است

وی اضافه نمود: کاخ سفید باید هوشیار گردد که کوشش های مداوم برای پنهان کردن حقیقت سوءاستفاده رئیس جمهوری از قدرت از مردم آمریکا، به عنوان شاهد دیگری برای ممانعت از عدالت تلقی خواهد شد.

رئیس مجلس نمایندگان در انتها این بیانیه خطاب به ترامپ تاکید نمود: آقای رئیس جمهوری، شما بالاتر از قانون نیستید. شما جوابگو خواهید شد.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "پلوسی: ترامپ خیانتکاری به دموکراسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی: ترامپ خیانتکاری به دموکراسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید