اخبار مجلس

چه کسانی از پرداخت عوارض خروج معاف اند؟

دولت طبق قانون از هر مسافری که با گذرنامه جمهوری اسلامی ایران از کشور خارج می گردد، عوارض خروج دریافت می نماید اما بعضی شهروندان از این قانون معاف شده اند.

11 دی 1398

حواشی استعفای یک نماینده مجلس ، آقای سفیر یک رای دیگر در مجلس بدهید

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی استعفای کاظم جلالی از نمایندگی مردم تهران را اعلام وصول کرد.

6 دی 1398

برنامه وزارت صنعت برای ایجاد ثبات قیمت در 7 کالای اساسی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رسد مستمر 100 قلم کالای اساسی و ضروری گفت: قیمت 7 قلم کالای اساسی متلاطم است بنابراین اقدمات لازم برای ایجاد ثبات در قیمت آن ها در دستور کار واقع شده است.

5 آذر 1398

پلوسی: ترامپ خیانتکاری به دموکراسی است

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، ترامپ را به خیانت به دموکراسی متهم کرد و گفت رئیس جمهوری بالاتر از قانون نیست و جوابگو خواهد شد.

25 آبان 1398

کاهش صادرات فرش دستباف آذربایجان شرقی

سیدمرتضی احمدپور - تبریز - خبرنگار: فرش یکی از مهم ترین صنایع غیرنفتی است که در آذربایجان شرقی صندلی خاصی دارد و نزدیک به نیم میلیون نفر در این حرفه در استان مشغول به کار هستند.

23 آبان 1398

رهبر هنگ کنگ: راستا برون رفت از بحران، گفت وگو است

مدیر اجرایی هنگ کنگ امروز (سه شنبه) گفت، امیدوار است که یک اعتراض ضد دولتی صلح آمیز در روزهای آینده، آغازی بر از سر گیری صلح و گفت وگو با معترضان صلح طلب باشد که راستا برون رفت از ناآرامی در این دولتشهر محسوب می گردد.

14 مهر 1398

برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بیرجند ویژه نوروز 98

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بیرجند در راستای خدمات دهی مطلوب به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی و آنالیز مسائل و مسائل پیش روی گردشگران در محل فرمانداری شهرستان بیرجند با حضور فرماندار و اعضای ستاد و روسای کمیته های اجرایی خدمات سفر در...

24 شهریور 1398

گشایش نمایشگاه تصاویر و اسناد تاریخی شیخ محمد خیابانی و رونمایی از سند ثبت ملی تبریز خاستگاه خط نستعلیق

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی نخستین روز فعالیت خود پس از ابقا را با افتتاح نمایشگاه تصاویر و اسناد تاریخی شیخ محمد خیابانی و رونمایی از سند ثبت ملی تبریز خاستگاه خط نستعلیق شروع کرد.

23 شهریور 1398

لزوم شتاب بیشتر برای تحویل واحدهای مسکن مهر استان تهران

استاندار تهران با تاکید بر لزوم انجام وظایف توسط دستگاه های ذیربط در حوزه ساخت واحدهای مسکن مهر استان تهران، گفت: باید تحویل واحدهای مسکن مهر در سطح استان شتاب بگیرد.

23 مرداد 1398

ذوالقدر: بودجه نهادها و موسسات فرهنگی در سال آینده همانند سال 97 خواهد بود

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 گفت که طبق مصوبه این کمیسیون، بودجه نهادها و موسسات فرهنگی در سال آینده همانند سال 97 خواهد بود.

22 خرداد 1398

بخش نامه های مدیریت فضای مجازی برای ادارات شاهرود ارسال شد

به گزارش خبرنگاران، محمد کرم محمدی صبح پنج شنبه در نشست امور بانوان به میزبانی فرمانداری شاهرود بابیان اینکه به عنوان مدیران این شهرستان آماده شنیدن نظرات پیرامون برطرف مسائل بانوان در حوزه شهری است، ابراز داشت: تحقیقات بسیاری پیرامون حل مسائل آسیب...

13 اسفند 1397

مجوز بازپرداخت تامین مالی خارجی طرح&shy های ریلی کشور صادر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، ضمن آنالیز و تصویب مواد باقی مانده از لایحه مطبوعات و خبرگزاری ­ها، با صدور مجوز بازپرداخت تامین مالی خارجی برای...

5 بهمن 1397

ما در حل مسائل کشور به دانشگاه و دانشگاهیان نیازمند هستیم

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ما در حل مسائل کشور به دانشگاه و دانشگاهیان نیازمند هستیم و انتظار جامعه از دانشگاه منطقی است، اما باید نیازهای دانشگاه را هم برآورده کرد و به اساتید و دانشجویان فرصت داد، همچنین باید در ابعاد مختلف...

21 آذر 1397

امشب آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی علمی کاربردی است

به گزارش خبرنگاران، مهلت ثبت نام برای پذیرش در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی تا ساعت 24 امشب پنجشنبه اول شهریور ماه تمدید گردیده است. کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشند،...

22 مهر 1397